Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

House Party

40,00 ₺
SKU
838109
House Party, 90'ların klasik komedilerinden esinlenen bir  macera oyunu ve açık uçlu bir sosyal simülatördür. Her karar hikayenizi değiştirir ve her karakterin ortaya çıkaracağı bir şey vardır.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sansürsüz yamaya erişmek istiyorsanız lütfen şu bağlantıyı takip edin: http://games.eekllc.com/steam-patch/
Özel Öykü Oluşturucu'ya erişmek istiyorsanız lütfen şu bağlantıyı takip edin: http://games.eekllc.com/custom-story-creator-download-page/

House Party, 90'ların klasik komedilerinden esinlenen bir  macera oyunu ve açık uçlu bir sosyal simülatördür. Her karar hikayenizi değiştirir ve her karakterin ortaya çıkaracağı bir şey vardır.

Büyük bir ev, yüzlerce seçenek, onlarca hikaye

Dehşetli RPG'ler gibi, House Party de farklı anlatılar içeriyor. Yaptığınız her seçimin oyununuzda bir reaksiyonu olacaktır. Bazen basit şeyler partinizi en görkemli yollarla etkileyebilir.

Binlerce diyalog ve 13'ten fazla karakterden oluşan bir kadroyla, House Party'nin oynanış konuşmalarıyla başlar ve yol boyunca alınan kararlarla büyür. Gerçek bir sonu olmayan ancak bitirmek için düzinelerce farklı yolla hikayeyi farklı sonuçlara bağlayabilirsiniz.

Keşfedilecek ve tamamlanacak 25'ten fazla hikaye var.

İnanmayacağınız Öğeler ve Etkileşimler

Bu hikayelere katkıda bulunmak için, Madison'un evi, çevrenizle etkileşim kurmak ve değiştirmek için 50'den fazla eşya ile dolu. Partinin müziğini değiştirmek ister misiniz? Mp3 çalar bulun! Sarhoş olmak ister misin? Umarım ne bulacağınızı biliyorsunuzdur. Bu sadece başlangıç ​​- House Party'de bulacağınız eşyalar kesinlikle çok ilginç

House Party yetişkin bir oyundur ve karakteriniz kendi başına bir kaos yaratmak için tamamen “donanımlı” olarak gelir.

INPC'ler (Sıkıcı Olmayan Yoldaşlar)

House Party, başlığında “House” adında herhangi bir oyunda bulabileceğiniz en ilginç, reaktif, HILARIOUS NPC'lerin 15 tanesine sahiptir. Bu partilerin hepsinin kendi motivasyonları ve fikirleri vardır, bu da seçimlerinize verdikleri tepkilerin her birini farklı kılar.

Gece boyunca ilerlerken bu karakterlerle arkadaşlıklar ve ilişkiler kurabileceksiniz, hepsi sosyal göstergeler tarafından takip ediliyor.

Bazen karakterler, en az beklediğiniz yerde bulunur, bir yapay zeka veya kötü konuşan bir duvara monte edilmiş balık gibi! Karakterler hala eklenirken, House Party, tam sürüme ulaştığımızda parti etrafında bulunacak yaklaşık 20 karakter içerecek.

Seks

Geliştirme ekibimizde hiç kimse daha önce sahip olmasa da, insan cinsiyetinin neye benzediğini öğrenmek için çevrimiçi olarak tonlarca araştırma yaptık.

House Party'deki hikayelerin çoğu sizi gecenin çeşitli parti katılımcılarıyla buharlı karşılaşmalara götürecek. Bu hikayeleri anlatmaya yönelik açık bir politika ile, sadece sıkıcı gelenekçiler yerine birçok kitleyle konuşan cinsel karşılaşmalar yarattık.

Ve o cutscene saçmalıklarından hiçbiri. House Party, değiştirilebilir pozisyonlarla tamamen etkileşimli samimi karşılaşmalar sunuyor.

Not: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHouse Party
To Top