Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Heroes of Might & Magic III - HD Edition (Steam)

52,99 ₺
SKU
36699
Yapılmış en iyi sıra tabanlı stratejilerden Heroes III, yenilenmiş görselleriyle Heroes of Might & Magic III - HD Edition olarak karşınıza çıkıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Black Dragon’larla ve Archangel’larla, Demon’larla ve Necromancer’larla savaşarak geçirdiğiniz o uykusuz geceleri hatırlıyor musunuz? Gerçek bir Heroes of Might and Magic III hayranı mısınız? Sizler için harika haberlerimiz var!

Tüm zamanların en popüler Heroes oyunu HD olarak geri döndü! Kraliçe Catherine Ironfist’in yıkılmış ülkesini birleştirmeye çalıştığı ve Erathia Krallığı’nı yeniden fethettiği yolculuğuna 15 yılın ardından yeniden ortak olun!

Bugün bile Might and Magic: Heroes markasının en iyisi olarak gösterilen bu oyunda güce ve büyüye sahip kahramanların kaderlerini şekillendirin, fantastik yaratıklardan oluşan ordularınızı yönetin.


Öne Çıkan Özellikler

Tamamen yeni, HD bir deneyim: Heroes III’ü yenilenmiş grafikler ve geniş ekran desteğiyle, HD olarak yeniden yaşayın.

Büyük beğeni kazanmış Heroes III oynanışının keyfini çıkarın: 7 heyecan verici senaryo, yaklaşık 50 tek kişilik harita, yerel multiplayer modu ve harita editörü ile…

Yeni bir online multiplayer mod: Steamworks uyumluluğuna kavuşan Heroes III, topluluk ile tecrübenizi paylaşabileceğiniz online, multiplayer bir lobi sunuyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHeroes of Might & Magic III - HD Edition (Steam)
To Top