Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Heroes of Might and Magic V

34,99 ₺
SKU
38810
Heroes of Might and Magic V evreninde iblis sürüleri acımasız bir saldırı ile karaya kaos yayıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Strateji oyunlarının inanılmaz evrimine tanık olun, klasik derin oynanışı yeni nesil görseller ve oyun ile birleştirin.
Ünlü Might & Magic evreninde iblis sürüleri acımasız bir saldırı ile karaya kaos yayıyor. Dünyanın kaderi tehlikede ve çeşitli efsanevi gruplardan Kahramanlar, kendilerini savunmak için ayağa kalkmalıdır. Kaderlerini yaşa, güçlerini zafere götür ve Şeytan efendilerinin gizli hedefini ortaya çıkar.

Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak yepyeni aktif zamanlı savaş sistemini kullanarak benzersiz kahraman karakterleri yükselterek, orduları birleştirerek ve düşmanları yenerek strateji oyun efsanesi ol.

  • En yeni görsel teknoloji: Might & Magic dünyasını ilk kez tutarlı ve modern bir grafik stili ile desteklenen nefes kesen 3D animasyon dünyasında yaşayın.
  • Modern sofistike fantezi evreni: altı benzersiz hizip, kırkın üzerinde farklı yaratık ve 200'den fazla büyü ile serinin tümüyle yenilenmiş ve daha olgun bir evrende başarıyı getiren tüm özellikleri içerir.
  • Komple strateji deneyimi ve RPG oyunu: altı kampanya ve otuzdan fazla görev sırasında, bölgeleri keşfet ve fethet, şehirlerini yönet, orduları topla, kullanıcı dostu ama derin tabanlı bir sistemle kahramanlarını yetiştir ve yükselt.
  • Zorlu ve taktik muharebe için eksiksiz ölçeklenebilir sıra tabanlı savaş sistemi: Heroes serisinin başarısını sağlayan savaş sistemini bulun veya bir satranç tahtasını canlı bir savaş alanına dönüştürmek için yepyeni Dinamik Savaş sistemini deneyimleyin.
  • Rekabetçi ve bağımlılık yapan yoğun çok oyunculu parçalar: Yeni Hayalet Modu dahil beş çok oyunculu mod.


NOT : Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHeroes of Might and Magic V
To Top