Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Hellpoint

57,00 ₺
SKU
864419
Hellpoint, baş döndüren, karanlık ve korku dolu bir bilim kurgu atmosferinde geçen aksiyon RYO'dur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hellpoint, baş döndüren, karanlık ve korku dolu bir bilim kurgu atmosferinde geçen aksiyon RYO'dur. Harabeye dönen uzay istasyonu Irid Novo'yu keşfederek sırlarını ve karmaşık geçmişini açığa çıkar. Ürkütücü yaratıklarla ve güçlü Kozmik Tanrılarla savaş.

Bir zamanlar insanlığın ulaştığı başarıların zirvesi olan Irid Novo istasyonu şimdi harap olmuş, boyutlar arası şeytani varlıklar tarafından tamamen istilaya uğramış ve kötü niyetli Kozmik Tanrıların gazabına uğramış durumda.
 
Author tarafından oluşturuldun, Irid Novo'da organik olarak üretildin ve Merge olarak bilinen felakete yol açan kötü olaylar silsilesini çözmek amacıyla bir göreve gönderildin.
 
  • Irid Novo, istediğin sırayla keşfedebileceğin gizemler, gizli geçitler ve sırlar içinde sırlarla dolu, birbirine bağlı devasa bir dünyadır. Bu terk edilmiş koloninin en karanlık köşesine ilerlerken tüylerini ürpertecek korku dolu anlar seni bekliyor.
  • Oyun tarzına uygun düzinelerce yakın ve uzak menzilli silah ve zırh parçası. Her silahın savaşta kullandıkça açılan eşsiz özel yetenekleri bulunuyor.
  • Uzay istasyonu, uğursuz kara deliğin yörüngesinde gerçek zamanlı dönerek bölüm sonu canavarları, sürü saldırıları, değiştirilmiş düşman istatistikleri ve pozisyonları gibi çeşitli dinamik olayları tetikliyor.
  • Zorlanıyorsan yerel eşli oturumda bir arkadaşının Başlat'a basarak sana katılmasını iste veya çevrimiçi yardım talep et. Tüm oyun eşli olarak kesintisiz biçimde tamamlanabilir. Ganimetler paylaşılır, iki yerel oyuncunun deneyimi kaydedilir ve kaybolmaz.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHellpoint
To Top