Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Hearts of Iron IV: No Step Back (DLC)

32,00 ₺
SKU
865668

Bu genişleme, Doğu Avrupa'daki birçok ülke için daha fazla ayrıntı, Sovyet siyasetini yansıtan benzersiz oyun sistemleri ve oyunun askeri yönüne birçok iyileştirme ekliyor.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

İkinci Dünya Savaşı'nın en çetin çarpışması Avrupa'nın Doğu Cephesinde yaşandı.

Hearts of Iron IV: No Step Back Paradox Interactive'in 1930'ların dünya krizi ve II. Dünya Savaşı hakkındaki büyük strateji savaş oyunu Hearts of Iron IV'ün en yeni genişlemesidir.

Bu genişleme, Doğu Avrupa'daki birçok ülke için daha fazla ayrıntı, Sovyet siyasetini yansıtan benzersiz oyun sistemleri ve oyunun askeri yönüne birçok iyileştirme ekliyor.

Hearts of Iron IV: No Step Back'in özellikleri şunları içerir:

Yeni Sovyet Ulusal Odakları.

Yeni Polonya Ulusal Odakları.

Yeni Baltık Ulusal Odakları: Estonya, Letonya ve Litvanya için paylaşılan alternatif tarih yolları ve her biri için benzersiz yollar.

Ordu Subay Kolordusu: Teknoloji ve taktiklerdeki değişikliklerden yararlanmak için mevcut subayların yetenek ve uzmanlıklarından yararlanarak bir genelkurmay oluşturun.

Ordu Ruhları: Askeri silahlarınızın belirli özelliklerini vurgulayın, belirli birlik türlerine genel bonuslar ekleyin ve hatta tümen tasarımına yardımcı olun.

Tedarik Sistemi Güncellemeleri: Lojistik sistemine eklenen Scorched Earth taktikleri, yüzen limanlar ve özel tedarik birimleri.

Tank Tasarımcısı: Hız, top gücü, zırh ve hatta üretim maliyetini ön planda tutan modülleri kullanarak kendi zırhlı kuvvetinizi tasarlayın.

Demiryolu Silahları: Yerleşik düşmanlarla ve güçlendirilmiş mevzilerle başa çıkmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmış en büyük, en prestijli topçu parçalarını görevlendirin.

 

Hearts of Iron IV: No Step Back (DLC); Windows, Mac ve Linux için Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHearts of Iron IV: No Step Back (DLC)
To Top