Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Hearts of Iron IV - Death or Dishonor

18,00 ₺
SKU
864487
Death or Dishonor, Hearts of Iron IV için Macaristan, Romanya, Çekoslovakya ve Yugoslavya'yı içeren yeni bir ülke paketidir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Death or Dishonor, Hearts of Iron IV için yeni bir Ülke Paketidir ve oyuncuların tarihin en büyük çatışmasını herhangi bir açıdan deneyimleme yeteneklerini genişletir. Bu yeni paket, İkinci Dünya Savaşı sırasında Sovyetler Birliği ile Nazi Almanyası arasında kalan, küresel bir süper güçle çatışmaya girmek veya kendi hayatta kalmaları için bir anlaşma yapmak için ideallerinden ödün vermek gibi zorlu seçimlerle karşı karşıya kalan ülkelere odaklanıyor.

Macaristan, Romanya, Çekoslovakya ve Yugoslavya için yeni Ulusal Odak Ağaçlarını içeren Death or Dishonor, yeni benzersiz etkinlikler, ülkeye özgü sanat, müzik ve çok daha fazlasını ekleyerek oyunculara rotayı deneyimlemeleri ve değiştirmeleri için yepyeni yollar sunuyor.

Death or Dishonor şunları içerir:

 • Dört Yeni Odak Ağacı:

  Savaşı Macaristan, Romanya, Çekoslovakya ve Yugoslavya'nın zorlu bakış açılarından deneyimleyin.
 • Ekipman Dönüşümü:

  Eski birimleri dönüştürerek cephaneliğinizi güncelleyin veya ele geçirilen düşman araçlarını ve teçhizatını kullanın.
 • Yeni Müzik ve Sanat:

  Besteci Andreas Waldetoft'tan 3 yeni tematik müzik parçası, dört odak ülke için yeni sanat içeriği ve yeni birlik seslendirmeleri.
 • Yeni Diplomatik ve Kukla Etkileşimler:

  Diğer ulusların silahlarını sahaya getirmek için askeri teknolojiyi lisanslayın veya ilerlemelerinizi en yüksek teklifi verene satın. Faşist ülkeler, lisanslara, endüstriye ve stratejik kaynaklara erişimle Reichskommissariat gibi yeni konu seviyeleri elde ediyor. Yerleşik hükümetler demir bir kıskaçta tutuluyor ve bu da onların serbest kalmasını zorlaştırıyor.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHearts of Iron IV - Death or Dishonor
To Top