Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Hard Reset Redux

31,00 ₺
SKU
809185
Makinelerin insanlığı yok etmesini engellemek için son insan şehri Bezoar'ı savunun ve yol boyunca binlerce makineyi yok edin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

İnsanlığın son şehri olan Bezoar’da, tecrübeli bir ordu kumandanı olan Binbaşı Feltcher insanlığın en büyük düşmanlarıyla olan bir karmaşanın içinde kalır. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfedecektir. Sevilen FPS tamamen geliştirilmiş ve eskisinden de zorlu olarak geri dönüyor. Hard Reset Redux önceki sürümlerin tamamını kapsayan, yeni oynayış elementleri, geliştirilmiş grafikler ve ekstra içerik içeren yeni bir sürümdür.

Hard Reset Redux aksiyon dolu, türünün verebileceği her şeyi vaat eden zorlu bir tek kişilik vuruş oyunudur. Güzelce tasarlanmış bir cyberpunk atmosferi, bolca aksiyon, büyük yıkımlar, yüzlerce düşman ve geniş bir silah skalası sunuyor. İlk sürümünde shooter tarzı oyunlara yeni bir soluk getiren Hard Reset, Eedux sürümüyle bunu yeni nesil bilgisayarlar için de tekrarlamaya geliyor.

Hikâye:

Bildiğimiz tarih artık yok. İnsanlık tükenmenin eşiğinde ve kalan son şehir Bezoar’da yaşıyor. Barren adını alan bölgelerde insanlık makinelerle savaş halinde. Dijitalleştirilmiş olan milyarlarca insan zihinin kontrol etmek isteyen makineler, bunu sağlayan Sanctuary’e sahip olmak istiyor. Kahramanımız binbaşı Fletcher şehri koruyan özel bir birlik olan CLN’ye bağlı bir asker. Makineler Bezoar duvarlarına sürekli saldırılar düzenliyor. Fletcher, Bezoar’ın koruyucu kalkanı geçildiğinde harekete geçiyor.

 

Öne Çıkan Özellikler

 

  • Göz alıcı cyber-punk/karanlık bilim kurgu atmosferi

 

  • Hızlı, eski tür shooter oynanışı

 

  • Yok edilecek binlerce düşman

 

  • Epik boss savaşları

 

  • Derin, tecrübe odaklı silah geliştirme sistemi

 

  • Yüksek kaliteli grafikler ve dinamik ışıklandırma

 

  • Dinamik bir çevre için özel kullanılmış fizik motoru

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewHard Reset Redux
To Top