Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

GRIME

40,00 ₺
SKU
865188
GRIME hızlı, hataya yer vermeyen bir Aksiyon-Macera RYO'dur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yok et... Kendine kat... Büyü... GRIME hızlı ve hataya yer vermeyen bir Aksiyon-Macera RYO'dur. Anatomik korku ve entrika dolu bir dünyayı parçalarına ayırırken düşmanlarını biçim ve işlevi değişen canlı silahlarla ezip geç ve sonra, bedenini güçlendirmek için onlardan artakalanları yiyip bitir.

GRIME, sadece özgün oyun tarzına en uygun olduğunu düşündüğün özellikleri yükselterek oyunu kendi tercihlerine göre oynama imkânı sunar. Zihinde bazı anıları canlandıran çeşitli ortamlarda ilerlerken, orada yaşayanlarla tanışırken ve neden delirdiklerini keşfederken bir düşmanı alt etmenin birden fazla yolu olduğunu göreceksin.


Göz Açan Sürrealizm – Dökülen mağaralarda ve yüzlerle kaplı çöllerde gizemli sırları ortaya çıkarın. Organik, birbirine bağlı dünyada farklı uygarlıklardaki diğer dünyaya ait karakterlerle tanışın. Dünyanın kendisinden doğan düşmanlarla yüzleşin ve hepsini yutun.

Ölüme Meydan Okuyan Savaş – Düşmanları saldırılarını savuşturarak cezalandırın, onları yerde ve havada parçalarına ayırın ve canlı dünyaya savaş açarken gücünüzü artırmak için onları yiyip bitirin.

Canlı Silahlar – Kılıçlardan kırbaçlara kadar savaş sırasında form değiştiren yaşayan yaratıklardan yapılmış silahları sorunsuz bir şekilde değiştirin.

Eşsiz Beceri İlerlemesi – Becerilerinizi geliştirmek ve oyun tarzınıza gerçek kişiselleştirme getirmek için zorlu canavarları avlayın ve yiyin.

Korkutucu Boss’lara Meydan Okuyun – Kendinizden onlarca kat daha büyük yaratıklara karşı savaşın. Stratejilerine uyum sağlayın, saldırılarına karşı koyun ve hem savaşı hem de geçişi etkileyen oyunun kurallarını değiştiren yetenekler kazanmak için onları tüketin.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewGRIME
To Top