Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Grand Theft Auto Online: Great White Shark Cash Card

199,00 ₺
SKU
37040
Grand Theft Auto Online: Great White Shark Cash Card satın alarak maddi sorunlarınızı çözün ve Los Santos ve Blaine County'de istediğinizi elde edin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Büyük Beyaz Köpekbalığı Para Kartını satın alarak GTA Online'da harcayabileceğiniz 1.250.000 oyun içi GTA doları kazanın.

Bu şehirde para konuşur. Ara sıra Grand Theft Auto Online para paketleri satın alarak maddi sorunlarınızı çözün ve Los Santos ve Blaine County'de istediğinizi elde edin. Satın alınan paralar otomatik olarak karakterinizin banka hesabına yatırılır. Paranızı akıllıca harcayın, çünkü bir anda uçup gider.

Oynayabilmek için ayrı satılan Grand Theft Auto V gereklidir.

NOT: Kodlar Grand Theft Auto V'nin Rockstar Games Social Club sürümleri içindir.

Bu mağaza yetkili satıcı DR globalTech Inc tarafından işletilmektedir. Hizmet şartlarına rockstargames.com/drtos ve gizlilik politikasına rockstargames.com/privacy adresinden ulaşabilirsiniz. Rockstar Games lisans (EULA) şartlarına oyun içinde ve rockstargames.com/eula adresinden, hizmet şartlarına rockstargames.com/legal adresinden ve gizlilik politikasına rockstargames.com/privacy adresinden ulaşabilirsiniz. Özel, kilidi açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerik, servis veya işlevler gibi özel özellikler için devredilemeyen erişim hakkı, tek kullanımlık seri kodu, ek ücret, internet bağlantısı ve/veya çevrimiçi hesap kaydı gerektirebilir (+13). EULA (Son kullanıcı lisans sözleşmesi), Davranış Kuralları veya diğer politikaların ihlal edilmesi oyuna veya çevrimiçi hesaba erişim hakkının kısıtlanmasına veya iptal edilmesine sebep olabilir. Özel özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirebilir, tüm kullanıcılar için mevcut olmayabilir ve 30 gün önce bildirilmek suretiyle iptal edilebilir, değiştirilebilir veya farklı koşullar altında sunulabilir. İzinsiz kopyalamak, tersine mühendislik, iletmek, kamuya açık yerlerde sergilemek, kiralamak, oynamak için ödeme talep etmek veya kopyalamaya karşı korumayı aşmak yasaktır. Satın alınmış GTA parası ve mağaza içeriğinin satın alınması, kullanımı ve teslim alınması belirli kısıtlamalara tabidir; bkz. yukarıda belirtilen politikalar. Müşteri desteği ve teknik destek için rockstargames.com/support adresini ziyaret edin.Bu oyun için geçerli olabilen çevrimiçi hizmetler, ücretler, kısıtlamalar veya yazılım lisansı şartları hakkında bilgi için, lütfen rockstargames.com adresini ziyaret edin.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewGrand Theft Auto Online: Great White Shark Cash Card
To Top