Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Gord

599,00 ₺
SKU
867654
Gord, Slav mitolojisinden ilham alan düşmanca ve terk edilmiş bir diyarda geçen bir karanlık fantezi, macera-strateji oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hold Your Ground özel senaryosuna erişmek için Gord'u erkenden satın al.

Hold Your Ground, özel bir dalga savunma senaryosudur. Gord'unu git gide güçlenen düşman dalgalarına karşı savun. Savunmalarını hazırla ve yaklaşan saldırıya hazır ol!

Gord, Slav mitolojisinden ilham alan düşmanca ve terk edilmiş bir diyarda geçen bir karanlık fantezi, macera-strateji oyunudur. Aşağılık yaratıklar etrafını sarmış hâlde ve sağ kalmak için inşa etmek zorundasın. Lakin zafer kazanmak için kapıların ötesindeki karanlığı fethetmen gerekiyor.

Kralın emriyle vahşi bir dünyada iz bırakmak için saldırıya geçmekle görevlendirildin. Akıncıların, canavarların ve daha fazlasının direnişi karşısında yerleşim yerleri inşa edip bunları genişleteceksin.

Şafak Kabilesinin komutasını eline alıp topluluğa önderlik ederken liderliğin ahlaki karmaşasını tecrübe et. Onların güvenliği ve akıl sağlığı, senin sorumluluğundadır. Onları açlıktan, hastalıktan ve travmadan koru. İnançlarını besle ve savaş için onları eğit. Karşılığında sadakat sözü verip canlarını ortaya koyacaklar. Kana susamış bir diyarda her aile fedakarlığı öğrenecek. Gord mühlet sunsa da karanlık dinlenmez.

Ekibini hazırlamalı, bu terk edilmiş diyarları keşfetme cesaretini bulmalı, fethe liderlik etmeli ve krallığı şekillendirecek bir yol çmalısın. Biçare yaratıklar ve kötü niyetli ilahlar seni bekliyor. Lakin kuvvetli büyüler ve hünerli savaşçılar, karanlığa ışık getirmen için sana savaşma fırsatı sunuyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewGord
To Top