Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Ghostrunner - Complete Edition

Özel Fiyat 668,80 ₺ Normal fiyat 719,66 ₺
SKU
71861
Ghostrunner, Project_Hel genişletmesi ve tüm kozmetik paketleri içeren en üst düzey Ghostrunner deneyimi olan Ghostrunner: Complete Edition'da adapte ol, üstesinden gel ve öldür.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Ghostrunner®: Complete Edition, nihai Ghostrunner deneyimidir ve eleştirmenlerce beğenilen Ghostrunner, Project _Hel genişlemesinin yanı sıra Neon, Winter, Halloween ve Metal OX kozmetik paketlerini içerir.

Cesur, neon ışıklı bir siberpunk şehrinde geçen zorlu ama ödüllendirici birinci şahıs aksiyon oyunu Ghostrunner®'da eşsiz bir ölüm makinesi ol. İçgüdüsel ilerlemeli savaş, hızlı hareketlilik ve eşsiz güçler ile hatalarından ders almalı, çevrene uyum sağlamalı ve Anahtar Ustası'ndan intikamını almak üzere Dharma Kulesi katlarını tırmanırken acımasız olmalısın.
Geleceğe hoş geldin. Gelecek, seni öldürecek.

ÖZELLİKLER

_HEL İLE ACIMASIZCA SAVAŞ

Ghostrunner – Project_Hel'de Ghostrunner'ın seferindeki elebaşlarından biri olan Hel rolünü üstleniyorsun. Yeni seviyelerde mücadele et, güçlü yeni elebaşlarıyla savaş ve Dharma Kulesi'nde çarpışarak Tırmanıcı Ayaklanmasını ezip geçtiğin yeni bir hikâyeyi deneyimle.

UYUM SAĞLA, ALT ET, KATLET

Düşmanların acımasızdır. Tek atışta mevta olursun. Hatalarından ders çıkar, çevrene uyum sağla, güçlerine hakim ol ve nihai ölüm makinesi sen ol. Dharma Kulesinde ilerlerken Ghostrunner'ın hızlı, akıcı ve çılgın oynanışının zorlu heyecanını yaşa.

ORİJİNAL SYNTHWAVE OYUN MÜZİĞİ

Ghostrunner, dünyaca ünlü Daniel Deluxe tarafından bestelenen tamamen orijinal, Synthwave türünde bir oyun müziğine sahiptir. Karanlık ağır beat'ler, nefes kesen tempolar ve fütüristik ortam tonları, Ghostrunner'ın ödüllendirici ilerlemeli savaşını ve zorlu siberpunk ortamını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

SİBERPUNK OYUN ALANI

Kıyamet sonrası bir gelecekte, ıssız bir dünyada geçen insan yaşamının son sığınağı olan Dharma Kulesinin zorlu geçitlerinin, karanlık yekpare yapılarının ve parlak neon ışıklarının arasında savaş. Sibernetik olarak geliştirilmiş düşman ordusuna karşı tek kişilik bir savaş yürütürken ayrıntılı fütüristik şehirde kesip biçerek ilerle.

GÖSTERİŞLE KATLET

Ghostrunner®: Complete Edition; Neon, Winter, Halloween ve Metal OX paketlerinden 15 eşsiz kılıç ve eldiven setine erişim sağlar.

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewGhostrunner - Complete Edition
To Top