Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Frostpunk

50,00 ₺
SKU
852688
Frostpunk ilk toplumsal hayatta kalma oyunudur. Dünyada ayakta kalan son şehrin yöneticisi olarak amacın, hem şehir sakinlerini hem de altyapıyı idare etmek olacak.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Halkının hayatta kalmasını sağlamak için hangi kararları alacaksın? Bu süreçte kime dönüşeceksin?

This War of Mine'ı yapan ekibin en son oyunu Frostpunk ısının yaşam anlamına geldiği ve her kararın bir bedelinin olduğu bir toplum olarak hayatta kalma oyunu.
 
Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar karşı konulamaz soğukla başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştiriyor.
 
Oyunda sana düşen görevse dünyadaki son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına almak.
 
ŞEHİR HAYATTA KALMALI
 
İyileştirme ve kaynak yönetimi, empati yapma ve mantıklı karar alma süreciyle sıklıkla çelişir. Şehir ve toplum yönetimi ise hükümdarın vaktinin çoğunu alsa da şehrin tarihini ve bugünkü durumunu anlamak için dış dünyayı keşfetmek de büyük bir önem taşıyor.
Halkının hayatta kalmasını sağlamak için nasıl kararlar alacaksın? Sınırların zorlandığında neleri göze alacaksın? En önemlisi de bunlar olurken kime dönüşeceksin
 
KENDİ KANUNLARINI KOY
 
Gelişmekte olan toplumunda düzenin hüküm sürmesi için kanunlar koy. Çalışma rutini, sağlık hizmeti ve erzak dağıtımı gibi günlük yaşamın temel yönlerini belirle. İnsanların hem mutlu hem umutlu olmalarını sağla; halkının moralini yüksek tutman, en az karınlarını doyurmak ve onları güvende tutmak gibi en temel ihtiyaçlarını karşılamak kadar önemli.
 
TOPLUMUNU ŞEKİLLENDİR
 
Hayati bir karar alman gerektiğinde, halkının ilerleyeceği yolu belirlemekte asla tereddüt etme. Halkını demir yumrukla mı yöneteceksin, yoksa onlara merhamet ve güven mi aşılayacaksın? İster uçlarda gezin ister arada adil bir denge kur, hangisini seçersen seç, şunu unutma: Geriye dönüş yok.
 
SEÇENEKLERİNİ DEĞERLENDİR
 
Şehirde yaşayan başı dertte birinin kaderini belirlerken ya da yeni oluşmuş bir grubun talepleriyle ilgilenirken aldığın kararlar sana bazen önemsiz gibi görünebilir. Ancak aldığın ufak kararlar bir araya geldiklerinde beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Halkın sana inanıyor, ama sadakatleri sonsuz değil. Liderlik, büyük sorumluluktur.
 
YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİR
 
Hayatta kalmak ilerlemeyi gerektirir. Mevcut durumlar karşısında pasif kalma ama uzun vadeli düşünmeyi ve gelişim ve teknolojik ilerlemelere yatırım yapmayı da ihmal etme. Kendi gücünü sağlayan otomatonlar, hava araçları ve diğer teknolojik harikalarla ileri düzey bir altyapı sağlamak kolay olmasa da imkânsız değil. Sonuç tamamen yönetim ve liderlik becerilerine bağlı.
 
DONMUŞ TOPRAKLAR'I KEŞFET
 
Ana odak noktan New London olsa da dünya, şehrinin sınırları içinde bulunan şeylerden çok daha fazlasını barındırıyor. Her ne kadar riskli olsa da keşif gezileri sana değerli bilgiler ve malzemeler sağlayabilir ve toplumunun nüfusunu artırabilir. Belki de dışarıda bir yerlerde başka insanlar da vardır, kaderleri tamamen senin elinde olan insanlar...
 
SONSUZ OYUNUN KEYFİNE VAR
 
Frostpunk Sonsuz Mod, oyun içinde sınırsız yeniden oynanabilirlik sağlıyor. Farklı arazilere, hava koşullarına ve zorlu görevlere sahip 8 farklı haritada oyna. Farklı insanların farklı deneyimler yaşamak istediğinin farkındayız, bu nedenle de Sonsuz Mod'da oynanabilen 3 mod mevcut.
 
Endurance (Dayanıklılık) modu en zorlu koşullarda inşa etme, yönetme ve hayatta kalma becerilerini sınayacak. Hiçbir jeneratör olmadan başlayacağın Builders (İnşaatçı) modu, farklı türde bir zorluk yaratacak. Son olarak Serenity (Huzur) modundaysa başka hiçbir baskı olmadan bir şehir inşa etme sanatının kendisine odaklanabileceksin.
 
NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFrostpunk
To Top