Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Frostpunk: Season Pass

Özel Fiyat 41,65 ₺ Normal fiyat 161,00 ₺
SKU
55728

Toprağın kendisinin hayatta kalmanızı tehdit ettiği yepyeni bir Sonsuz Mod haritasında yeni zorluk seviyesini Frodtpunk Season Pass ile deneyimleyin.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Frostpunk Season Pass için Resmi Sezon Bileti çıktı ve tamamlandı! Ana hikayeyi büyük ölçüde genişleten ve oyunun evrenindeki birçok boşluğu dolduran üç genişletme (The Last Autumn, On The Edge ve The Rifts) dahil olmak üzere, prömiyerden bu yana oyun için yayınlanan tüm ek içeriğe erişmenizi sağlar. Dahası, oyunun kendisiyle işiniz bittiğinde, orkestrasyonlu müzik içeren Dijital Film Müziğini dinlerken gevşeyebilir veya özel Dijital Sanat Kitabı ile dünya hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Riftler

Toprağın kendisinin hayatta kalmanızı tehdit ettiği yepyeni bir Sonsuz Mod haritasında yeni zorluk seviyesini deneyimleyin. Yeni bir oyun mekaniği kullanarak, yeni alanlara erişmek için yarıklar arasında köprü kurun. İnsanlarınızı kaçınılmaz kıyametten kurtarmak için şehri genişletin!

 • benzersiz yeni Sonsuz Mod haritası
 • yeni inşa edilebilir bina
 • yeni oyun mekaniği

Sınırda

On The Edge genişletmesi, Büyük Fırtına'dan sonra özel bir görev için gönderilen New London vatandaşlarının hikayesini anlatıyor. Sadece Frostpunk evreninde geçen yepyeni bir bölüm açmakla kalmıyor, aynı zamanda sizi yeni zorluklarla karşı karşıya getiriyor ve hem şehirde hem de Frostland haritasında benzersiz mekanikler sunuyor - çekirdek deneyimi daha da zenginleştiriyor. parçalar hareket ediyor. Halkınızın önünde hangi kader var? Liderleri olarak bu sizin için ne anlama gelecek? Frostpunk'ın son bölümü On The Edge'de insanlığın geleceğini şekillendirin.

 • Büyük Fırtına'dan sonra geçen yepyeni hikaye senaryosu
 • yeni, ıssız bir haritada üstesinden gelinmesi gereken bir dizi zorluk
 • Frostland görünümünde kullanılacak benzersiz mekanikler

Son Sonbahar

Geçen Sonbahar, Frostpunk evreninde bir dönüm noktasıdır. Site 113'ün huzursuz olaylarını ve donma perdesi Dünyayı örtmeden önce jeneratörü inşa etme mücadelesini ortaya koyan bu prequel genişlemesi, yeni bir ortam, yeni Kanun Kitapları ve benzersiz teknolojiler sunarak Frostpunk evrenini genişletir ve bir dizi yeni bina sunar. - bunların hepsi toplumu ve şehri alışılmadık şekillerde şekillendirmenize izin veriyor. Dünyanın en büyük teknolojik harikalarından biri olan bir Jeneratör üzerinde çalışan bir mühendis grubuna liderlik etmek, stratejinizi olağanüstü durumlara uyarlamanızı gerektirecektir. Site 113'ün lideri olarak, en iyisini umut edin, ancak en kötüsüne hazırlanın. Kraliçe ve Ülke için!

 • Dondurucu felaketten önce geçen bir prequel hikayesini deneyimleyin
 • Toplumunuzu daha önce bilinmeyen şekillerde şekillendirmenize olanak tanıyan tamamen yeni bir Yasalar Kitabında ustalaşın
 • Yeni binalar inşa edin
 • Sıradışı, buharla çalışan teknolojileri keşfedin
 • Hayatta kalmak için daha gelişmiş stratejiler uygulayın
 • Henüz karla kaplı olmayan güzel ve yeni bir ortama dalın

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFrostpunk: Season Pass
To Top