Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

From Dust

44,99 ₺
SKU
27086
Klasikler arasında yerini almış kült oyun “Another World / Out of this World”ün yaratıcısı Eric Chahi’den yeni bir orijinal oyun konsepti: From Dust.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

From Dust, Doğa’nın ta kendisinin başrolde olduğu, ipleri sizin elinize veren bir modern “Tanrıcılık” oyunu. Egzotik bir güzelliğe ve çeşitli tehlikelere sahip bir dünyada, ilkel bir kabilenin tanrısı olarak onları bu sürekli gelişen ve değişen dünyada doğanın felaketlerine karşı korumaya çalışıp yönlendirdiğiniz From Dust, sürekli birbirini tekrar eden onca oyun arasından sıyrılarak farkını ortaya koyuyor. Elementleri kullanmada ustalaşarak inançlarını size bağlamış olan bu kabileyi güvenliğe ulaştırabilecek misiniz?


•    Açık uçlu serbest oyun yapısı sayesinde daha önce hiç tecrübe etmediğiniz türden bir oyun deneyimiyle karşı karşıyasınız.


•    13 nefes kesen bölgeyi keşfederek, sizden yardım isteyen ilkel kabilenin atalarının yitip gitmiş güçlerine kavuşmasında rol oynayın, onları doğal felaketlerden koruyun.


•    Tsunamiler, kontrolden çıkmış yangınlar, depremler, patlayan volkanlar ve dahası... Doğal felaketler From Dust’ın büyük bir parçası ve onları durdurmak size kalmış!


•    Doğa’nın güçlerini kullanarak elinizin altındaki dünyayı hayallerinizdeki gibi şekillendirin. Lavları durdurun, gölleri boşaltın, ormanlar yerleştirin veya dağlar yükseltin!


•    Zamana karşı yarıştığınız 30 ek haritada en iyi skoru elde etmeye çalışın, dünyanın en iyileri arasına girin!

NOT: Oyunu etkinleştirebilmek için Ubisoft hesabınız olması gerekemektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFrom Dust
To Top