Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Football Manager 2021 Touch

291,19 ₺
SKU
59883
FM21 Touch, Football Manager'ın sadece taktik ve transferler gibi temel menajerlik görevlerine odaklanan, masaüstü klasiğinin zaman kazandıran alternatifidir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hız için bir miktar derinliği takas etmenize rağmen FM21 Touch, hâlâ Football Manager 2021'in ustalığını ve kalitesini barındırmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi liglerin ve ülkelerin tümü dahil edilmiştir ve oyuncu alımınız, 500.000'den fazla aktif gerçek oyuncuyu içeren dünyanın en büyük oyuncu veri tabanı tarafından desteklenmektedir.

Taktiksel ön ayarlar sizi başarıya hazırlar ve futbol dünyasındaki en popüler dizilişleri içerir. Ayrıca, daha fazla kontrol ve kişiselleştirme amacıyla bireysel tarzınızla ve tercihlerinizle imzanızı atmak için özel bir ayar mevcuttur.

Maç Günlerinde taç çizgisinden aksiyonun keyfini çıkarabilir veya "Hızlı Sonuç" seçeneğini seçerek ve önemli noktaları atlayarak aksiyondan tamamen uzak durabilirsiniz. Sezonları hızlıca oynamak, zamanınızı süperstarları almaya ve keşfedilmeyi bekleyen binlerce genç yeteneği ortaya çıkarmaya odaklamanızı sağlar. Sürecinizi hızlandırdığınızda genç oyuncularınızın elit olmasını izlemek için çok beklemenize gerek kalmayacak.

Mücadele Modu, çeşitli hazır denemeler ve senaryolarla ilerlemeye daha da özel bir yaklaşım sunar. Sezonu yenilmeden bitirmeyi, sakatlanma kriziyle başa çıkmayı veya ihtimallerle savaşmayı ve sezonun son birkaç maçında küme düşmemeyi hedefleyin.

Maç Günü Büyüsü

Maç günleri, daha önce FM21 Touch'ta hiç görmediğiniz gibi. Grafik iyileştirmeleri ve yeniden tasarlanan görünüm, aksiyonu daha canlı yaşamanıza ve Yardımcınızdan daha faydalı bilgiler almanıza olanak tanıyor. Touch serisinde ilk kez Talimatları kullanarak maçlar sırasında futbolcularınızla iletişim kurabileceksiniz. Böylece derdinizi tam anlamıyla anlatabilirsiniz.

Verilerle Seviye Atlayın

Takımınızın güçlü yönlerine dair ve rakibinizin zayıf yönlerinden nasıl faydalanacağınız konusunda daha fazla bilgi edinin. Maçlar sırasında yeni istatistikler ve net veri görselleştirmesinden faydalanarak performans seviyelerinin yükseltilmesine yardımcı olun. Ayrıca, Takım Raporları, haber öğeleri ve rakiplerinize kıyasla tam olarak nasıl bir performans gösterdiğinizi ortaya koyan sezon sonu özetlerinde daha fazla analize ulaşabilirsiniz. 

Zaferinizin Tadını Çıkarın

Mirasınızı sağlamlaştırmaya çalışırken başarı çok daha zevkli gelecek, kupa kutlamaları daha önemli olacak ve iyi giden durumlar, en büyük başarılarınız ve geliştirilmesi gereken alanlara dair daha fazla analize ulaşacaksınız.

Bugüne Kadarki En İyi Görünümlü Maç Motoru

Geliştirilmiş animasyonlar, iyileştirilmiş bir aydınlatma sistemi ve ilave stadyum unsurları bir araya gelerek bugüne kadarki en gerçekçi maç aksiyonunu sunuyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFootball Manager 2021 Touch
To Top