Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Fast & Furious Crossroads - Season Pass

335,69 ₺
SKU
860614
Fast & Furious Crossroads - Season Pass'i alarak yeni araçlar, kişiselleştirme seçenekleri ve çok daha fazlasını içeren 3 eklenti paketi ile Fast & Furious aksiyonunda vites yükselt.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Season Pass'i alarak yeni araçlar, kişiselleştirme seçenekleri ve çok daha fazlasını içeren 3 eklenti paketi ile Fast & Furious aksiyonunda vites yükselt.

Ayrıca, Owen Shaw’s Flip Car ve eşsiz Toyota Supra da özel bonus paketinde.

*Launch Pack dahil değildir.

Fast & Furious destanının yeni bölümünde müthiş soygunlar, kesintisiz bir sinematik aksiyon ve adrenalin yüklü sürüş ve akrobasi deneyimi seni bekliyor. Hazır mısın? Aileye katıl, yaman bir ekiple birlikte uluslararası bir suç örgütünü çökerterek sokağın adaletini uygulamak için mücadele et.

Organize suç dünyasına bulaşmış üç araba tamircisi artık bir yol ayrımına gelmişler. İntikam için girişecekleri macerada aynı düşmana diş bileyen başka kişilerle de yolları kesişecek.

• Fast & Furious destanının yeni resmi bölümünde Dom, Letty ve Roman geri dönüyor. Bu maceranın odağında SEN varsın.

• Fast & Furious'ın resmi araba koordinatörü Dennis McCarthy'nin elinden çıkma filmlerden arabalarla dünyanın dört yanında aksiyon yüklü sürüşler seni bekliyor.

• Müthiş soygunların sinematik heyecan ve gerilimini hisset, filmlerden aşina olduğun veya tümüyle yeni cihaz ve donanımları kullan.

• Takım temelli, 3 taraflı ""polis-kötü adam-kahraman"" aksiyonunda çevrimiçi olarak arkadaşlarınla birlikte oyna.

• Seviyeni yükselterek yeni arabalar ile görünümler, kaplamalar, spreyler, plakalar, techizatlar gibi bir sürü öğeyi aç.

 

NOT: Oynamak için ana oyun FAST & FURIOUS CROSSROADS oyununu gerektirir . Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFast & Furious Crossroads - Season Pass
To Top