Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Fallout: New Vegas Ultimate Edition

Özel Fiyat 15,50 ₺ Normal fiyat 31,00 ₺
SKU
757026
Bethesda Softworks, Ultimate Edition ile birlikte oyunculara New Vegas eğlencesini tamı tamına yaşama fırsatı sunuyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Oyun Hakkında
Bethesda Softworks, Ultimate Edition ile birlikte oyunculara New Vegas eğlencesini tamı tamına yaşama fırsatı sunuyor. İlk defa tüm Fallout: New Vegas içeriği tek bir pakette oyunculara sunuluyor. Paket içeriğinde yüksek övgüler alan ek içerikler; Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues ve Lonesome Road olarak sıralanıyor. Keyfinizi daha da yerine getirmek için; en yeni Courier’s Stash ve Gun Runners Arsenal ek paketlerinde yer alan özgün silahların, mermi türlerinin ve tariflerin tamamı emrinizde olacak. İster Mojave’nin deneyimli gezginlerinden biri olun, ister oyunu ilk defa oynayın, çölde edinecek yeni dost ve düşmanlar, yaptıklarınız için daha fazla sonuç, şöhrete ve rezalete giden yolda daha fazla fırsat bulunuyor. Yapacağınız tercihler, hayatta kalmanız için her zamankinden çok önem taşıyor.

Öne Çıkan Özellikler
Beyond the Wasteland: New Vegas dünyası her zamankinden daha kapsamlı. Her yeni bölge, taze bir görev setini, hatırda kalıcı kişilikleri ve New Vegas yerlileri için Savior ya da Pariah olmak için daha çok fırsatı içeriyor.
Dead Money: Sierra Madre Casino olarak gizlenen bir tuzağa düştüğünüzde, yüksek risk altında hayatta kalmak istiyorsanız diğer üç kayıp ile birlikte çalışmanız gerekecek.
Honest Hearts: Utah’ta yapılan bir Zion National Park ziyareti korkun biçimde yanlış gidiyor ve kabileler arası bir savaşın tam ortasında yakalanarak, New Canaanite misyonerleri ve gizemli Burning Man’in çatışmasında yer almak zorunda kalıyorsunuz.
Old World Blues: Big MT araştırma kraterine iletildiğinizde, Think Tank tarafından onları kendi yaptıkları ve korkunç bir şekilde kontrolden çıkan bilim deneylerinden kurtarmakla görevlendiriliyorsunuz.

Lonesome Road: Ulysses, orijinal Courier Six sizinle iletişim kurarak, Fallout: New Vegas’ın başında Platinum Chip’i ulaştırmayı neden reddettiğini anlatmayı vaat ediyor, ancak bir şartı var: Divide’ın tehlikeli kanyonlarına son bir yolculuk yapmanız gerekiyor.

Parlak Yeni Oyuncaklar: Her ek içerik, sahip olduğunuz devasa donanımı daha da büyütüyor. İster surata çalışan bir yakın dövüşçü olun, ister uzun menzilli bir silahşor, Two-Step Goodbye ya da Sleepytime gibi silahlar içinizdeki savaşçıya mermi dolu kaslarınızı esnetme imkanı sunuyor.

Güçlenme Olanağı: Dört ek paketin her biriyle, maksimum seviye 5’er 5’er artıyor ve sonunda Level 50’ye ulaşıyor.

DİKKAT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFallout: New Vegas Ultimate Edition
To Top