Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Endless Space 2 - Supremacy

126,13 ₺
SKU
48168
Endless Space 2: Supremacy, oyuna Ana Hissho Grubunun yanı sıra tüm Grupların kullanabileceği yeni ve kocaman bir galaktik platform olan Behemoth Gemisini sunar.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Hissho, ana oynanış özelliği Keii olan, askeriyeye ve genişlemeye yönelmiş bir gruptur. Yalnızca savaşlar aracılığıyla yenilenen bu yeni kaynak, özel yeteneklere güç sağlamak üzere kullanılır. Ayrıca mutluluğun yerine geçen imparatorluğa İtaati de destekler. Hücum konusunda son derece güçlü olan Hissho, ancak savaş ekonominizi ayakta tutamaz ve Onurunuzu yitirirseniz düşer.

Savaş sanatı konusunda çok tecrübeli olan grubun kahramanları da mücadele ve uzay savaşlarına odaklıdır. Güçlü hasar ve filo muhafazası bonusları nedeniyle en çok amiral pozisyonlarına uygundurlar ancak iş o raddeye gelirse hedefiniz sisteminizi bir insan gücü ve uzay gemisi fabrikası yapmak olduğu sürece iyi yöneticiler de olabilirler...

Not: Bir genişleme paketidir. Çalışabilmesi için Endless Space 2 ana oyununun Steam kütüphanenizde bulunması gerekmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewEndless Space 2 - Supremacy
To Top