Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Dying Light

Özel Fiyat 24,00 ₺ Normal fiyat 79,99 ₺
SKU
853371
Dying Light, birinci kişi perspektifinden oynanan, geniş ve tehlikeli bir açık dünya aksiyon-hayatta kalma oyunu.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
İNDİRİM 55,99 ₺ÇOK SATANLAR

Dying Light, birinci kişi perspektifinden oynanan, geniş ve tehlikeli bir açık dünya aksiyon-hayatta kalma oyunu.

Gün içerisinde gizemli bir salgın tarafından mahvolmuş şehrin içinde dolaşacak, kaynak toplayacak ve salgının yarattığı akılsız, ete aç düşman güruhlarına karşı size yardımcı olacak silahlar yapacaksınız. Gece ise avcı av oluyor. Salgından etkilenenler hem daha güçlü hem de daha saldırgan hale geliyor ama onlardan da daha ölümcül olan, beslenmek için yuvalarını terk eden insan dışı avcılar... Şafağa kadar hayatta kalabilmek için bütün yeteneklerinizi ve elinizin altındaki bütün olanakları kullanmalısınız.

İyi geceler. İyi şanslar.


Öne çıkan özellikler

Karantinaya hoş geldiniz: Salgından etkilenmiş ve dış dünyayla bağlantısı kesilmiş şehirde geçen gerilim dolu bir hikâye. Yalnızca en güçlülerin hayatta kalmak için bir umudu olabilir.

Geniş açık dünya: Dying Light size kaos ve yıkıma sürüklenen geniş bir dünyada yol alma şansı veriyor. Bu devasa dünyada çok sayıda düşman tipine karşı hayatta kalma savaşı vereceksiniz. Salgından etkilenenler karşınıza çıkacak tek tehdit değil; değerli kaynaklara ulaşmak için diğer umutsuz insanlarla yüzleşmek çoğunlukla tek çareniz.

Kurallar gece değişiyor: Gündüzleri şehri keşfedip kaynak ve silah arıyorsunuz. Geçe çöktükten sonra ise bu hastalıklı dünya büyük bir değişim geçiriyor ve oynanışa yeni bir katman ekleniyor. Gündüz avcı olan siz av konumuna geçiyorsunuz. Salgının mahvettiği bu dünya daha da güçleniyor ama gecenin karanlığında avını bekleyen daha sinsi varlıklar da dolaşıyor.

Parkur tipi hareket: İster avlanıyor ister avcılardan kaçıyor olun şehirde kolaylıkla ve hızla dolaşabilirsiniz. Çatıdan çatıya atlayın, duvarlara tırmanın ve düşmanlarınıza yukarıdan saldırın. Dying Light oyunculara daha önce bir açık dünya oyununda görülmemiş derecede hareket özgürlüğü sunuyor.

Vahşi, sezgisel savaş: Bıçak, sopa, balta gibi geniş yakın dövüş silahı seçkisini kullanarak düşmanlarınızla yüz yüze savaşın. Düşmanlarınızı indirin, uzuvlarını kopartın, kendi hayatınızı kurtarın!

Ateşli silahlar: Güçlü ama gürültülüler. Tabancaları, pompalıları ve tüfekleri avantaj sağlamak için kullanın ama ateşli silahların istemeyeceğiniz derecede dikkat çekebileceğini hatta çekeceğini unutmayın.

Kendi silahlarınızı yapın: Dying Light karakterinizi geliştirebileceğiniz ve onu istediğiniz oyun stiline uyumlu hale getirebileceğiniz bir RPG sistemi içeriyor. Bir amatörden bir uzmana dönüşme yolculuğu uzun ve zor…

Kendi oyun stilinizi belirleyin: Silahlarınızı, çevrenizi ve diğer hayatta kalan kişiler tarafından kurulmuş tuzakları kullanın. Düşman gruplarını provoke edip birbirlerine saldırmalarını sağlayın. Geceleri ve gündüzleri görevler yapın. Karanlıktan, sisten ve fırtınadan faydalanarak gizliliğinizi koruyun. Saldırı ve savunma odaklı icatlarla ibreyi kendi tarafınıza çevirin. Karar sizin!

Saatlerce süren oynanış: Heyecan dolu hikâyeye dalın, yüzden fazla yan görevi tamamlayın ve özel zorlu görevlerde yeteneklerinizi sınayın.

4 kişilik co-op: Zombi kıyametinin zorlu şartlarında diğer oyuncularla omuz omuza çarpışın. Kişiselleştirdiğiniz karakterinizle kişiliğinizi yansıtın.

Asimetrik multiplayer: Hayatta kalan herkes dikkatli olsun! Harran’a her gece çöktüğünde oyununuz bir Night Hunter, insan tarafından yönetilen, fazlasıyla güçlü bir düşman tarafından istila edilebilir. İstilayı savuşturmak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin ya da şehrin en büyük kâbusuyla teke tek yüzleşin.

Nefes kesen görsellik ve gerçekçilik: Dying Light, Techland’in geliştirdiği devrimsel teknoloji ürünü Chrome Engine 6 ile yapılan ilk oyun. Yeni nesil konsollar ve gelişmiş DirectX 11 grafikleri düşünülerek hazırlanan oyun yeni bir görsel kalite, özel efekt ve dinamik hava şartı sistemi seviyesi sunuyor ve bunu performanstan ödün vermeden yapıyor.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDying Light
To Top