Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Dread Templar

Özel Fiyat 20,80 ₺ Normal fiyat 26,00 ₺
SKU
865702

Dread Templar hem modern retro nişancı oyunlarının hem de 90'ların klasiklerinin öğelerini birleştiren hızlı tempolu bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Dread Templar hem modern retro nişancı oyunlarının hem de 90'ların klasiklerinin öğelerini birleştiren hızlı tempolu bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Sen şeytani diyarın derinliklerinde intikamını arayan bir Dread Templar'sın. Gizli silahları ve yükseltmeleri bulmak için seviyeleri keşfedin ve bulmacaları çözün.

SİZİ cehennemdeki en korkunç şey yapacak ninja ekipmanı, ateşli silahlar ve cehennem silahları kullanarak iblis ve kana susamış iblis ordularıyla yüzleşin. Korkunç Güçler kazanın ve karanlık güçlere karşı savaşınızda size yardımcı olacakları için becerilerinizi oyun tarzınıza göre özelleştirin.

 

Dread Templar Özellikleri:
Dread Templar, hem modern retro FPS'den hem de hızlı oyun, atılganlık, kafadan vuruşlar ve mermi zamanı gibi klasik nişancı oyunlarından öğeler kullanır, böylece eski tarz atış oyunlarının keyfini modern bir şekilde çıkarabilirsiniz!
Silah becerilerinizi kendi oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin ve iblis ordularına karşı savaşın.
Katana kılıçları, ateşli silahlar ve cehennem silahları dahil olmak üzere oyunda 10'dan fazla silah türü!
Yan alanları ve gizli yerleri keşfedin, ilginç bulmacaları çözün ve ödüller kazanın.
El yapımı retro sanat stili - silahlar, iblisler ve seviyeler dahil olmak üzere oyundaki tüm unsurlar, 90'ların nişancılarını anımsatan bir retro piksel sanat stilinde yapılır.

 

Bu Steam Erken Erişim oyunu şu anda tamamlanmış bir oyun değildir ve geliştirme sürecinde önemli ölçüde değişebilir veya değişmeyebilir. Steam Erken Erişim hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Steam Erken Erişim SSS sayfasını ziyaret edin.

 

Dread Templar, Windows için Steam aracılığıyla sağlanır. Ücretsiz bir Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDread Templar
To Top