Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

DOOM Eternal - Year One Pass

139,00 ₺
SKU
861343
DOOM Slayer'ın iblislerle olan mücadelesi DOOM Eternal - Year One Pass ile devam ediyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Slayer’ın efsanesi DOOM Eternal - Year One Pass ile giderek büyüyor…

Cehennem’in ordularına karşı elde ettiğiniz zafer insanlığı soyunun tükenmesinin eşiğinden kurtardı ancak bunun da bir bedeli oldu. Oluşan güç dengesizliği nedeniyle gerçek bir hükümdarın ortaya çıkarak bu evreni düzene sokması gerekiyor. Kötülükle olan savaşınızda DOOM evreninde daha önce görülmemiş düzlemlerde çatışın, yeni iblislerle mücadele edin, yeni yetenekler kullanın.

DOOM Eternal hakkında:

Birinci şahıs ilerlemeli çatışmada bir sonraki aşamaya ulaşırken boyutlar arası savaşında hız ve gücün mükemmel birlikteliğini deneyimle.

Slayer Tehdit Seviyesi Maksimumda

Alev makineli omuz topu, bileğe takılan katlanabilir bıçak, yükseltilmiş silahlar ve modlar ve Double Dash gibi yeteneklerle hiç olmadığı kadar hızlı, güçlü ve beceriklisin.

Unholy Trinity

İhtiyacın olan her şeyi düşmanlarından al: Ekstra can için glory kill yap, zırh için yakıp kül et, cephane depolamak için iblisleri testereyle kes ve iblis avcılarının şahı ol!

BATTLEMODE'a Gir

id Software, yepyeni bir 2'ye 1 çok oyunculu modu sıfırdan geliştirdi. Tam donanımlı DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle kozlarını paylaşarak üç turluk hararetli bir birinci şahıs çatışmasına giriyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı bir Bethesda hesabında kullanılmalıdır.

Not 2: Year One Pass genişleme paketi içeriği DOOM Eternal Deluxe Edition'a dahildir.

NOT 3: Yetişkin içerik açıklaması, 2016'dan itibaren DOOM'a benzer şekilde, DOOM Eternal'da Kan, Yoğun Şiddet ve Argo Dil yer alacak

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDOOM Eternal - Year One Pass
To Top