Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two

144,00 ₺
SKU
863100

The Ancient Gods – Part Two, DOOM Slayer's Saga'nın destansı sonu ve eleştirmenlerce beğenilen DOOM Eternal'ın ikinci kampanya genişletmesidir.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two Hikayesi:

Tanrıları inkar ettin ve eski bir kötülüğü uyandırdın. Şimdi dağınık Sentinel ordularını topla, Cehennemin son kalesini kuşat, kale duvarlarını geç ve Karanlık Lord'un kendisiyle yüzleş. Evrenin ruhu dengede asılı kalır.

Cehenneme karşı savaşınız burada sona eriyor.

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two Özellikleri:

SLAYER'S DESTANIN SONU DENEYİMİ

DOOM Slayer'ın destanının destansı sonunu deneyimleyin. Samuel Hayden tarafından Mars'taki UAC tesisinde harekete geçirildiğiniz andan Günah İkonu'nun yok edilmesine kadar, tüm savaşlarınız buna yol açtı.

Karanlık diyarın son kalesi olan Immora'yı kuşatmaya hazırlanın, savaşta Karanlık Lord'a meydan okuyun ve cehennemdeki iblisleri sonsuza dek mühürleyin.

EPİK SAVAŞ ALANLARINDA MÜCADELE

Antik Sentinel yerleşimlerinin kalıntılarından ve Dünya Mızrağı'nın kozmik harikalarından, gizemli bir geçidi saklayan Dünya üzerindeki harap ve büyümüş bir şehre kadar, son kale olan Immora'ya doğru savaşırken daha önce hiç görülmemiş yerlerde Cehennem ordularıyla yüzleşin. Yükselen duvarlarla korunan ve ileri teknolojiyle desteklenen Karanlık Lord'un.

ZORLU DÜŞMAN SEÇENEKLERİ

İblislerin yeni, ölümcül çeşitleriyle yüzleşin. Zırhlı Baron özel zırh giyer ve yüklü bir yumruk saldırısı kullanır. Taş İmp neredeyse aşılmaz bir deriye sahiptir ve yakın dövüşü tercih eder.

Screecher, öldürüldüğünde yakındaki iblisleri güçlendiren bir zombidir. Lanetli Prowler, zehirli, lanetli pençeleri olan bir mutasyondur. Onları yok etmek için zayıflıklarını kullanın.

SENTINEL ÇEKİÇİNİ KULLAN

Şok dalgasına yakalanan tüm iblisleri durdurabilen eski bir silah olan Sentinel Çekici ile daha fazla yıkım gerçekleştirin. İblisleri sersemletmek için kullanın veya çok ihtiyaç duyulan sağlık veya zırhı çıkarmak için Buz Bombası veya Alev Geğirme ile birleştirin.

* DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two oynamak için DOOM Eternal'ın bir kopyasını gerektirmez.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two
To Top