Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One

88,99 ₺
SKU
861331
DOOM Eternal'da yaşananların ardından ortaya çıkan güç dengesizliğinde Cehennem güçlerinin içlerini dışlarına çıkarma görevi DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One ile sizin sorumluluğunuzda!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

The Ancient Gods - Part One, büyük beğeni toplayan DOOM Eternal’ın ilk genişleme paketi.

Savaşınız bitmedi… Khan Maykr’i öldürmek bütün yaratılışı tehdit eden bir güç dengesizliği doğurdu. Cenneti istila eden Cehennem ordularının farklı boyutlara yayılma tehlikesi ortaya çıktı. Eski bir müttefikinizin de yardımıyla, savaşa savaşa Urdak’a geri dönün ve kozmosun kaderini belirleyin. Bu görev artık yalnızca sizin sorumluluğunuzda.

Yeni Görev

Kötülüğe karşı olan sonsuz savaşınızda yepyeni bir göreve çıkın. Maykr’in düzlemine geri giden yolda öfkenizi serbest bırakın ve en büyük sınavınızla yüzleşin. Yeni, güçlü düşmanları alt edin, cennete düzeni yeniden getirin ve evreni kaosa sürükleyen yozlaşmayı ortaya çıkarın.

Yeni Mekânlar

Dünya okyanuslarındaki UAC Atlantica tesisinin yağmur altındaki endüstriyel güvertelerinden, Cehennem’in ceset dolu kanlı bataklıklarına, iblis istilası altındaki Urdak harabelerine, Cehennem ordularının içlerini dışlarına çıkaracağınız yeni, epik mekânlara gidin.

Yeni Düşmanlar

Cehennem’in savaşlarda daha fazla derinlik ve daha fazla zorluk sunan yeni tehditleriyle mücadele ederken taktiklerinizi baştan gözden geçirin. Diğer iblislere ek güç ve hız kazandıran ruhani düşman Spirit’le ve güçlü asasıyla yıldırım savurabilen, yozlaşmış bir Maykr Angel olan Blood Maykr’le yüzleşin.

DOOM Eternal Hakkında

Birinci şahıs ilerlemeli çatışmada bir sonraki aşamaya ulaşırken boyutlar arası savaşında hız ve gücün mükemmel birlikteliğini deneyimle.

Slayer Tehdit Seviyesi Maksimumda

Alev makineli omuz topu, bileğe takılan katlanabilir bıçak, yükseltilmiş silahlar ve modlar ve Double Dash gibi yeteneklerle hiç olmadığı kadar hızlı, güçlü ve beceriklisin.

Unholy Trinity

İhtiyacın olan her şeyi düşmanlarından al: Ekstra can için glory kill yap, zırh için yakıp kül et, cephane depolamak için iblisleri testereyle kes ve iblis avcılarının şahı ol!

BATTLEMODE'a Gir

id Software, yepyeni bir 2'ye 1 çok oyunculu modu sıfırdan geliştirdi. Tam donanımlı DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle kozlarını paylaşarak üç turluk hararetli bir birinci şahıs çatışmasına giriyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Bethesda hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: The Ancient Gods - Part One tek başına oynanabilir, DOOM Eternal'a sahip olmanız gerekmez.

NOT 3: Yetişkin içerik açıklaması, 2016'dan itibaren DOOM'a benzer şekilde, DOOM Eternal'da Kan, Yoğun Şiddet ve Argo Dil yer alacak

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One
To Top