Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Diesel Brothers : Truck Building Simulator

32,00 ₺
SKU
859610
Diesel Brothers: Truck Building Simulator, çok oyunculu ve modlu bir araba modifiye simülatörüdür. Patlamış dört tekerlekli araçları arayın ve onları dizel içen efsanevi canavarlara dönüştürün!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

Dizel Dünyasına Giriş Yapın!

En büyük dört tekerlekli araçlardan bazılarını alın. Bu kamyonları elden geçirin, ister kar sağlayın, ister arkadaşlarınıza karşı çevri içi olarak yarışın. Bu zor olabilir ya da dizel olabilir!

Diesel Brothers: Truck Building Simulator, çok oyunculu ve modlu bir araba modifiye simülatörüdür. Patlamış dört tekerlekli araçları arayın ve onları dizel içen efsanevi canavarlara dönüştürün!

KAMYON BAKIMI

Tüm arabayı çerçeveye kadar sökün ve ardından istediğiniz parçalarla yeniden toplayın. Dizel kamyonlar bir yaşam tarzı ve garaj yeni eviniz. 12 inçlik bir süspansiyon mu istiyorsunuz? Her şey sana bağlı!

ÇOKLU OYUNCU

Garaja üç arkadaşınızı davet edin ve becerilerinizi tamamlamak için benzersiz karakterler seçin. Birlikte hurdalıklarda nadir parçalar arayabilir, kamyonları çerçeveden tamamen yeniden toplayabilir veya birbirleriyle yarıştırabilirsiniz.

TEST YARIŞI

Modifiye ve sürüş becerilerinizi test edin. Çevrimiçi en iyi sonuçları elde etmek ve rakiplerinize karşı çevrimiçi yarışırken baskınlığını kanıtlamak için kamyonunuzun performansını ayarlayın.

GÖRSEL AYARLAMALAR

Boya tabancanızdan yararlanın ve sıvı mükemmelliği yaratın. Özel dokunuşlarımızla kamyonu bitirin veya benzersiz dokunuşunuzu eklemek için kendiniz yapın! En iyi fotoğraflarınızı Sosyal Medya'da paylaşmayı unutmayın. Dünyanın magnum opus'unu görmesine izin ver!

HURDALIK

Nadir parçaları bulmak veya arkadaşlarınızı avlanmak için göndermek için hurdalıkları boşaltın. Araba parçaları aradığınızda eski paslı enkazları bulabilirsiniz. Görünüşüne aldanmayın - bu çürümüş çerçeve bir sonraki Mega Ram Runner olabilir. Toplama işinizi bitirdiğinizde satabilirsiniz ya da ... birine gününü harika geçirmesi için verin!

MOD DESTEĞİ

Oyun modding desteği sağladığı için, oluşturabildiğiniz her şeyi ekleyin. Kamyonunuzu kendi tasarladığınız lastiklerle modifiye etmeyi hayal ediyorsanız, Sakal Kardeşleri bunu gerçekleştirmek için burada!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDiesel Brothers : Truck Building Simulator
To Top