Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Dead Cells

152,79 ₺
SKU
823790
Dead Cells ile elle hazırlanmış bir dünya ve inanılmaz bir aksiyon seni bekliyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR
Roguelike, Rogue-lite, rogueike benzeri, rogueschmike! Onlara ne derse desin, dünya her zaman birini kullanabilir! Bu nedenle, roguelike'nin meşru çocuğu ve metroidvania, RogueVANIA'yı düşünerek sunmak istiyoruz. Satış sahasında yeterince yakından bir göz atalım.
 
MetroidVania olarak, gerçekten sabit, elle tasarlanmış, birbirine bağlı bir dünya hakkında konuşuyoruz. Oyun asla değişmeyen muazzam bir adada geçiyor. Bütün biyomlar, boss’lar ve aralarındaki yollar baştan beri varoluyor. Ama onlara ulaşmak başka bir hikaye ...
 
Bununla birlikte Dead Cells’de ölüm, bir metroidvania'nın geri dönüşüm mekanizması yerine geçmekte. İlk başta ulaşılamayacak alanlar yolunuza saçılmış olacak, ancak adayı keşfederken bu bilmecelere verilen cevaplar görünecek. Bir anahtar, yeni bir akrobatik beceri veya unutulmuş bir büyü olsun, bir kez ortaya çıktıklarında, bu bilgi sizinle kalacak, böylece hedefinize giden yeni yolların kilidini açabileceksin. Kokuşmuş kanalizasyonlardan yürü, Rampartların üzerinden geç ve temiz havayı içine çek! Senin oyun kabiliyetin, tarzın bu oyundaki durumunuzu belirleyecek! Dead cells indir ve hemen oynamaya başla !
 
​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDead Cells
To Top