Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Dead Age 2

28,00 ₺
SKU
860345
Başarılı indie hayatta kalma RPG oyunu olan "Dead Age" Dead Age 2 olarak geri döndü!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

Hemen erişim sağlayın ve oynamaya başlayın; oyun gelişirken siz de içinde olun.

NOT: Erken Erişim aşamasında olan bu oyun geliştirme boyunca önemli ölçüde değişebilir ya da değişmeyebilir. Eğer oyunu bu aşamada oynamak için çok hevesli değilseniz oyunun geliştirilme sürecinde ilerlemesini beklemek isteyebilirsiniz.

Dead Age 2 , hayatta kalma, yönetim, Rogue-Like olaylar, sıra tabanlı dövüş, tonlarca görevle klasik rol yapma oyunu ve kararlarınızın oyun ilerlemesini doğrudan etkilediği bir hikayenin eşsiz bir kombinasyonudur!

Özellikleri

  • Önceki hikaye hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan daha karmaşık bir hikaye: Dead Age oynamadıysanız , Dead Age 2'nin çeşitli hikayesini zorluk çekmeden takip edebileceksiniz .
  • Geliştirilmiş savaş sistemi: hızlı ve stratejik savaşlar ve 24 beceriye kadar kullanım
  • İhtilaf İtibar Sistemi: Ödül toplamak ve ticareti geliştirmek için üç büyük grupla duruşunuzu artırın
  • 3D Base-Management: Hayatta kalanlara görevler atayın, eşya üretin ve gelişmiş işçilik seçenekleri için kampınızın yeteneklerini genişletin
  • Kompakt Açık Dünya: Değerli kaynakları aramak için 80 ayrıntılı konumla dünya haritasının ücretsiz keşfi
  • Kararlar: Kararlarınız hikayeyi çok daha sert bir şekilde doğrudan etkiler. Dead Age 2'de altı benzersiz olası son var
  • Rogue-Like Elements: Permadeath ile rastgele 3D olaylar! Ölürseniz, bir sonraki oyununuz için önceki koşularda kilidi açılmış yükseltmeleri satın alabilirsiniz. 3 zorluk seviyesi arasından seçim yapın

Zombi kıyametinin ilk başlamasından 10 yıl sonra, Jack kampının üyeleri, zombi vebası için bir tedavinin geliştirildiği Freedom City'ye kaçtı. Bölgede, hâkimiyet için sürekli savaşan yeni gruplar yayıldı. Acımasız Ordu, gölgeli Kaçakçılar ve Bağımsızlar öncelikle sivillerden oluşuyordu.

Bağımsız bir mülteci kampı ölümsüz bir kalabalık tarafından istila edildiğinde, hayatta kalan az sayıda kişi, affetmeyen bir dünyada yiyecek ve değerli kaynaklar için mücadele eder. Yağmacı çeteler ve et yiyen ölüler. Hepsi bu oyunda.

 

Dead Age'in taktik tabanlı oyunlara karşı sıra tabanlı savaş sisteminin en büyük avantajı daha hızlı ilerleme olsa da, mekanikler gelişti.

Artık bir karakter 24'e kadar yetenek kazandırabilir. Zombiler ve düşmanlara karşı anında avantaj elde etmek için savaşın ortasında taktiklerinizi değiştirin. Menzilli muharebe müttefiklerini saldırganlardan korumak için ön sıra savaşçıları yerleştirin. Kuleleri, av köpeklerini, kaplanları ve bir dizi yeni silahı konuşlandırın.

3D tabanınız merkezi işlem merkezinizdir. Burada, hayatta kalanlara işçilik veya inşaat işleri atar, savunma ve yaşam kalitesini iyileştirmek için istasyonlar kurar ve geliştirirsiniz ve iyileştirilmiş işlenebilir öğelerin ve daha yüksek kaynak veriminin kilidini açarsınız.

Yeni açık oyun dünyası, grafik olarak tasvir edilen 80'den fazla ayrıntılı konumla dünya haritasının ücretsiz keşfini sunuyor. Doğa manzaralarının yanı sıra Dead Age 2 , hastaneler, sığınaklar, okullar, alışveriş merkezleri ve ordu malzemeleri mağazaları gibi yeni kapalı mekanlara sahiptir.

Oynarken verdiğiniz kararlar, hayatta kalan üç grup, romantik karakterler içeren hikayenin ilerlemesi üzerinde önemli etkilere sahip olabilir ve sizi oyunun altı sonlarından birine yaklaştırır!

Öncüsü gibi, Dead Age 2 harita üzerinde çeşitli sonuçlara yol açan rastgele olaylara sahiptir, ancak bu sefer bu olaylar tamamen 3D olarak tasvir edilmiştir.

Gruplarla yeterince ayakta durun ve yeni oluşturulan karakterler için yükseltilmiş grup ekipmanı satın alın. Bu Dead Age 2'ye yüksek tekrar oynanabilirlik sağlar!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDead Age 2
To Top