Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Date A Live: Rio Reincarnation

407,71 ₺
SKU
853968
DATE A LIVE; Spirits olarak bilinen gizemli varlıkların ortaya çıkmasının neden olduğu uzay depremleri olarak bilinen bir dizi büyük felaketten sonra başlıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

DATE A LIVESpirits olarak bilinen gizemli varlıkların ortaya çıkmasının neden olduğu uzay depremleri olarak bilinen bir dizi büyük felaketten sonra başlıyor.

Bu durdurulamaz güçler, ortalama bir lise öğrencisi olan Shido Itsuka'nın böyle bir şeyle karşılaşmasına ve tek başına bir Ruh'un güçlerini ortadan kaldırma yeteneğine sahip olduğunu öğrenendiğinde ortaya çıkıyor.

Şimdi Shido, sevginin gücüyle dünyayı ve Ruhları kurtarmaya kararlı!

ERİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI:

Geliştiriciler içeriği şöyle açıklar:

Bu oyun, aşağıdakiler dahil, her yaş için uygun olmayabilecek içerik içerir: Kısmi Çıplaklık, Cinsel İçerik

DATE A LIVE: RIO REINCARNATION , Japonca sürümünde bulunan tüm orijinal içeriği ve oynanışı içerir.

Anahtar Özellikler

  • Kaderinizi Seçin - Kendinizi , Shido'nun 11 karakter ve 150'den fazla tanışma etkinliğinden birini seçebileceği DATE A LIVE dünyasına götürün. Rio Reincarnation'ın özel karakteri Rio Sonogami'yi tanıyın ve ek hikaye unsurları için 10 alt karakterle konuşun!
  • Sevgi Rotanızı Bulun - Her kızla yaptığınız seçimler Shido'nun genel kaderini etkileyebilir! Shido kartlarını doğru oynarsa, favori kızının gerçek sonunu bulabilir!
  • Rinne'nin Bathtime, Arusu'nun Görevi ve Rio Reunion artık İngilizce dilinde! Her hikaye aynı zamanda birkaç kabataslak skeç ve  çizgi roman içerir!
  • Sadece PlayStation3, Rinne Utopia ve Arusu Install'ta mevcut olan DATE A LIVE serisine iki giriş Rio Reincarnation'a dahil edilecek Rinne Utopia ve Arusu Install'taki tarihin rotasının sonunu tekrar deneyimleyin ve Rio Reincarnation'da yeni tarihin ve Event CG'lerinin tadını çıkarın!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewDate A Live: Rio Reincarnation
To Top