Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Crusader Kings III: Royal Court

50,00 ₺
SKU
865968

Crusader Kings III: Royal Court ile tamamen sürükleyici taht odanıza adım atın ve sergilenen ihtişamınız ve hazinenizle vasalları ve saraylıları etkilemeye hazır olun.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Güç ve prestij için tek bir gerçek merkez vardır: bir hükümdarın mahkemesi.

Crusader Kings III: Royal Court ile tamamen sürükleyici taht odanıza adım atın ve sergilenen ihtişamınız ve hazinenizle vasalları ve saraylıları etkilemeye hazır olun.

Halkınız ve krallığınız arasındaki hayati bağı kurarak, kraliyet izleyicileri arasında yargıda bulunurken ziyaretçilerin saygı duymasını veya aile üyelerinin münakaşalarını izleyin.

Crusader Kings: Royal Court'ta ilhamlı zanaatkarlardan harika sanat eserleri sipariş edebilirsiniz. Rakiplerinizi sarayınızın görkemiyle etkileyin ya da soylu hanenizin yadigarı ve kalıntılarıyla onları büyüleyin.

Gelişmiş bir Kültür sistemi, insanlarınızı birleşirken veya parçalanırken, miraslarını kucaklarken, dil öğrenirken veya yeni gelenekler kazanırken yeni kültürel anlayışlara yönlendirmenize olanak tanır.

 

Bir Kraliyet Mahkemesi sergileniyor


Kral veya İmparator olarak, kişisel taht odanızın, mahkemenizin çok çeşitli drama ve entrikalarıyla hayat bulmasını izleyin. Dört ana kültürel görsel stilden birinde mevcut olan tamamen 3D gerçekleştirilmiş bir alana adım atın ve onu regalia ve ihtişamla doldurun.


Sert veya yardımsever, tahkim arayanlar hakkında hüküm verin. Mahkemede kalın ve saraylıların planını izleyin ve dikkatiniz için yarışın.


Mahkemenizin ihtişamıyla kendinizi en büyük rakibinizle eşleştirin. Ya da onları etkilemeyi başaramaz ve kötü zevkin üzücü diplomatik sonuçlarına katlanır.

 

gerçek bir hazine


Zarif bir şekilde işlenmiş kalıntılarınızı sergileyin veya aile yadigarılarınızla asil hanenizin tarihine odaklanın. Serinin envanter sisteminin geri dönüşünde bir dizi yeni eser takdir edilebilir.
Kuyumculardan do

kumacılara kadar yetenekli zanaatkarlar, alanınıza daha da benzersiz öğeler ekleyerek özel projelerde kullanılabilir.
Özel harika sanat eserlerini görevlendirin veya savaşta eserler kazanın. Beceriksiz bir düelloda veya rakibin entrikasında kolayca kaybolabileceklerinden dikkatli olun.

 

Kültür ve insanlar


Büyük ölçüde elden geçirilmiş bir Kültür sistemi parmaklarınızın ucunda hazır. Başlıca yeni Kültürel Gelenekler, krallığınızın arazisi nedeniyle doğru avantajları seçmekten askerinize yeni bonuslar vermeye kadar, oynama şeklinizi önemli ölçüde değiştirmenize olanak tanır. Kültürel Sütunlar aracılığıyla mirasınızı belirleyin veya konularınızın yeni diller öğrenmesini sağlayın.


Yeni Hibritleştirme özelliği ile gerçekten dinamik bir eritme potası yaratın, insanlarınızın tanımlayıcı özelliklerini benzersiz bir kültürel kaynaşma ile karıştırıp eşleştirin. Yeni boyun eğdirilmiş insanlarla birleşen büyük bir Bedevi fatihi ol ya da yerel Sri Lanka yollarını benimsemeye gelen maceracı İskandinav hükümdarını takip et.


Yeni Iraksama özelliği ile krallığınızın kültürünün geliştiğine tanık olun, zamanın elleriyle tek bir kültürel şeridi ustaca daha küçük alt kültürlere dönüştürün. Uygun gördüğünüz gibi şekillendirin veya değişimin tohumlarını ekin ve tek bir kültürün birçok farklı insandan oluşan bir koleksiyona dönüşmesini izleyin.

 

Crusader Kings III: Royal Court, Windows, Mac ve Linux için Steam aracılığıyla sağlanır. Ücretsiz bir Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCrusader Kings III: Royal Court
To Top