Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Company of Heroes 3 Digital Launch Edition

Özel Fiyat 1.079,47 ₺ Normal fiyat 1.119,93 ₺
SKU
72337
Company of Heroes 3, patlayıcı bir aksiyon, taktik ve strateji karışımı sunar. 
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Company of Heroes 3, patlayıcı bir aksiyon, taktik ve strateji karışımı sunar.  

Kalp atışlarını hızlandıran mücadele, savaş alanının ötesinde yeni strateji fırsatlarıyla birleşerek her seçimi önemli hale getiriyor. Yeni ortamlar, hizipler ve uluslararası savaş grupları ile yepyeni bir savaş tiyatrosunu deneyimleyin.

Yeni Dinamik Sefer Haritası ile hayati tedarik hatlarını ve harita istihbarat ağlarını kurun ve hiçbir iki sefer oyununun birbirine benzememesini sağlayın. Tiyatroya daha önce hiç görmediğiniz şekilde sinematik bir bakış için kendinizi Kuzey Afrika Operasyonuna bırakın. 

Her savaş bir hikaye anlatır. seninki ne olacak!

Özellikler:

ALGILANAN TAKTİKSEL OYUN GERİ DÖNDÜ

  • Çekirdek oyun oyuncuları, rakiplerinizi zekasıyla alt ederek kazandıkları Company of Heroes geri dönüşlerinezaten bayılıyorlar. 
  • Klasik Mekanik, koruma, kuşatma, birleşik kollar ve daha zengin çevresel yıkım mekaniği için gelişmiş sistemlerle iyileştirildi. 
  • İhlal, dikeylik taktikleri ve sandbox odaklı görevler gibi yenilikçi dövüşler, kıdemli Company of Heroes oyuncularını hayran bırakacak. 

OYUNCULARA HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA SEÇENEK

  • Dinamik Kampanya Haritası mekaniği, uzun vadeli stratejiler ve benzeri görülmemiş seçeneklerle daha tekrar oynanabilir bir kampanya deneyimi sunar. 
  • Tam Taktik Duraklatma, oyuncuların savaş alanını nihai hassasiyet için donmuş zamanla kontrol etmelerini sağlar. 

SİNEMATİK ASKERİ EYLEM, HEM OYUNU HEM DE GÖRSELLERİ YENİ ZİRVELERE TAŞIYOR:

  • Yeni savaş tiyatroları, yemyeşil ve renkli haritalar ve rüzgarlı Akdeniz dağ geçitleri, sert Kuzey Afrika çölleri ve kıyı manzaraları gibi çeşitli otantik savaş alanı ayarlarıyla pitoresk bir zemin sağlar. 
  • İtalyan partizanlarınki gibi Kuzey Afrika ve İtalyan yarımadasındaki yoğun çatışmalardan anlatılmamış hikayeleri keşfedin. 
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCompany of Heroes 3 Digital Launch Edition
To Top