Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Comanche

83,75 ₺
SKU
865015

Comanche, alternatif bir gelecekte geçen modern bir helikopter nişancı oyunudur.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Gitgide gelişen tek oyunculu senaryo

Gitgide gelişen tek oyunculu senaryoda savaşın ve global ölçekte bir çatışmada fark yarat. Bir İHA'nın siber savaş yoluyla hacklenip ele geçirildiği İran-ABD RQ170 olayından sonra, ABD ordusu gizli bir şekilde RAH-66 helikopter programının gelişimini özel operasyonlar için canlandırdı. Amaç, yüksek riskli ortamlarda çalışacak düşük menzilli insansız hava araçları konuşlandırabilen manevra kabiliyeti yüksek, oldukça gelişmiş gizli savaş makinesi geliştirmekti.
Program çok başarılı oldu ve Comanche özel birimleri görevlerinde durdurulamaz olarak görülüyordu. Ancak sonra, muhbir bir web sitesi modeli sızdırdığında bunu ele geçirebilen her grup ve güç, Comanche'yi kendi amaçları için oluşturdu ve modifiye etti. Bununla birlikte yeni bir helikopter savaşı çağı başladı.

Becerilere dayalı Çatışma görevleri

Çatışmalar adlı tek oyunculu oyun modunda zorlayıcı görevlerde ustalaş. Farklı hedefleri tamamla, özel görevler için madalyalar kazan ve IJTF'nin bir parçası olan Tellus Görev Kuvveti'nin dünyası hakkında bilgi edin. Her madalyaya bir mücadeleden sonra erişebilirsin, bu nedenle becerilerini test etmeye hazır ol!

Ekip tabanlı çok oyunculu mod

Çılgın ekip tabanlı çok oyunculu modlarda dünyanın dört bir yanındaki Comanche oyuncularıyla rekabet et!

Sızma

Bu çılgın hedef tabanlı, rekabetçi, taktiksel ekip çok oyunculu modunda hücumcu veya savunmacı olarak oyna. 4'e 4 savaşlarda yarış ve olağanüstü özel yeteneklere sahip çeşitli Comanche ve insansız hava aracı modelleri arasından seçim yap.

Kara Kutu

Bu hızlı çok oyunculu mod temel olarak indirilen uçakların doğrulandığı Ekip-Ölüm Dövüşüdür! Ekibinle koordine ol ve en fazla uçağı indirmenin en hızlı yolunu bul. Hararetli it dalaşı garantisi var.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewComanche
To Top