Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

City Patrol: Police

83,95 ₺
SKU
846886
City Patrol: Police ekibinin bir parçası olmak için gerekenlere sahip misiniz? Şehir Devriyesi Özel Birimi yeni üyeler alıyor ve sizi istiyorlar!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

City Patrol: Police - Suçla Mücadele!

Dikkat! Şehir Devriyesi Özel Birimi yeni üyeler alıyor ve SİZİ istiyorlar! Şehrin sokaklarında ve otoyollarında düzeni sağlayın. Polis kariyerinize 1. Kademe Subayı olarak başlayın. Görev yeriniz, otoyollar, köy yolları ve sanayi arazileriyle kaplı, açık bir 3B dünya. Yasayı zorlamak!

Heyecan verici görevler, güçlü arabalar ve suçla mücadele rutininiz olacak! Suçlulara park ve hız cezası kesin veya terörist komplolarını ve diğer suçları engelleyin.

Oyun, çok çeşitli, ayrıntılı araçlara sahiptir. Aracınızı akıllıca seçin. Çoğu zaman, sizi şehir merkezinin dar sokaklarından hedefinize güvenli ve sağlam bir şekilde ulaştıran ultra güçlü bir yarış arabası değildir! Şehirde yoğun ve otantik olarak simüle edilmiş trafik, gerçekçi fiziğe meydan okuyor. Otoyolda iyi reflekslere ve sürüş becerilerine ihtiyacınız var. 

Özellikler

  • Polis kariyerinize 15 zorlu görevle ve sürükleyici bir senaryoda başlayın. Önemsiz suçları cezalandırın ve gizli soruşturmalardan çarpıcı kovalamacalara kadar kariyer basamaklarını tırmanın.

  • 15 tehlikeli rotada sizi bekleyenadrenalin dolu aksiyons hazır olun! Farklı zorluklar ve araç özellikleri her yarışı bir tehlikeye dönüştürür.

  • Serbest oyun modunda, sokakları suç dehalarından koruyun ve polis memurluğundan polisinden polis şefliğine geçmek için 80 farklı yan görevi çözün.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCity Patrol: Police
To Top