Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Cities: Skylines - Sunset Harbor

42,42 ₺
SKU
858807
Cities: Skylines - Sunset Harbor ile beş farklı haritada şehirler oluşturun ve ziraat endüstrinizi geliştirmek için balıkçılık altyapısı geliştirin!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

Cities: Skylines - Sunset Harbor, balıkçılık endüstrisini, yeni toplu taşıma seçeneklerini ve önemli şehir hizmetlerini sunar. Helikopterler ve özel uçaklarla uçuş yaparak şehrinizin eğlencesini artırın. Beş yeni haritada şehirler oluşturun ve ziraat endüstrinizi geliştirmek için balıkçılık altyapısı oluşturun.

Cities: Skylines - Sunset Harbor Öne Çıkan Özellikler

  • Rotanızı Bulun - Şehirler arası geçiş için Intercity Otobüs Hizmeti dahil olmak üzere yeni otobüs sistemlerini keşfedin.
  • Fly In Style - Havacılık Kulübü binası küçük uçak sahiplerini eğlence amaçlı uçuşlara katılmaya teşvik ediyor.
  • Sualtı Dostları - Şehrinize yeni bir ticari unsur ekleyerek deniz ve balık çiftliklerindeki balıkçı teknelerini kontrol ederek yeni balıkçılık endüstrisini keşfedin.
  • Her Yerde Su - Atık suları ek kullanımlar için işleyen Su Arıtma Tesislerinden faydalanın.
  • Beş Yeni Harita - Mükemmel şehrin inşa edilmesi için bir yer bulun! Sunset Harbor, kuzey iklimi, tropikal ve ılıman bölgeler içeren çeşitli farklı haritalara sahiptir.
Cities: Skylines klasik şehir kurma simülasyonu serisinin modern bir versiyonu. Oyun gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken bir taraftan da yeni oynanış elementleri sunarak bu tecrübeyi geliştiriyor.

Oyunda Cities in Motion markasının yapımcılarının hazırladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu isterseniz rahat bir oynanış ile, isterseniz de zorlu bir simülasyon şeklinde oynayabilmenizi sağlayan mod desteği de mevcut. Tek sınır hayal gücünüz! Kontrolü elinize alın ve göklere ulaşın!

Cities: Skylines Özellikler

Çok katmanlı ve zorlu bir simülasyon: Sıfırdan şehir kurmayı öğrenmek kolay ama bu konuda uzmanlaşmak zor. Şehrinizin valisi olarak eğitim, su, elektrik, polis, itfaiye, hastane ve çok daha fazla temel ihtiyacı dengelemekle ve şehrinizin ekonomik sistemini rayına oturtmakla ilgileneceksiniz. Şehirlerinizde yaşayanlar farklı senaryolara uygun, gerçekçi ve akıcı bir şekilde hareket ediyor.

Gelişmiş trafik simülasyonu: Colossal Order stüdyosunun Cities in Motion serisindeki geniş tecrübesi sayesinde taze ve son derece iyi çalışan ulaşım sistemi.

Bölgeler ve politikalar: Makamında oturan bir yöneticiden daha fazlası olun. Şehirdeki farklı bölgelerle ilgilenin, seçimlere girin ve şehrinizin valisi olun.

Geniş mod desteği: Var olan harita ve yapılar üzerinde çalışın ya da yenilerini inşa edin. Bunları oyununuza aktarın ya da diğer oyuncularla paylaşın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.  İnternet bağlantısı gerektirir. Bu içeriği oynayabilmek için Cities: Skylines ana oyunu gerekmektedir. Tek başına oynanamaz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCities: Skylines - Sunset Harbor
To Top