Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Cities: Skylines - Mass Transit

21,00 ₺
SKU
864488
Botlar, kablolu araçlar, monoraylar ve balonlar ve çok daha fazlası... Cities: Skylines - Mass Transit şehir halkınızın toplu taşıma ihtiyaçlarını karşılamak konusunda size çok sayıda stilize seçenek sunan bir paket!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Mass Transit, ödüllü şehir kurma oyunu Cities: Skylines’ın en yeni genişleme paketi ve halkın şehir içinde hızla ve stilize bir şekilde yol almalarına yardımcı olacak birkaç yeni sistem getiriyor. İnsanlar artık botlar, kablolu araçlar, monoraylar ve balonlar sayesinde suyun üzerinde, dağların tepelerinde ve hatta gökyüzünde bulunabiliyor.

Yeni transit hizmet binaları, yolcuların hat değiştirebilecekleri aktarma bölgeleri, yeni senaryolar, yeni binalar ve yeni rod tipleriyle şehir planlamacıları artık şehirlerine stil ve kişilik katmak adına hiç olmadığı kadar fazla seçeneğe sahip.


Öne çıkan özellikler

Taşıma ve para: Şehrinize yeni taşıma seçenekleri ve şehrinizin gelirine yeni gelir kapıları ekleyin. Halkınız şehirde botlar, balonlar, kablolu araçlar ve monoraylarla yol alsın.

Düzen: Yeni toplu taşıma merkezleri bütün hizmetlerinizi bir araya getirerek halkınızın bir demiryolu hattından bir diğerine veya otobüsten bota veya monoraydan trene ve metroya, tek binadan geniş yapmasını sağlıyor.

Bir yol bilimcisi olun: Trafik problemlerini çözmeye veya yeni taşıma sistemleri eklemeye odaklanan yeni görevleri keşfedin. Yeni yol tipleri, köprüler ve kanallar şehrinize çeşitlilik katıyor ve görevleri çözebilmenizi sağlayan yeni yollar sağlıyor. Trafik akışı konusunda bir uzman olun ve bu uzmanlığınızı kendi şehrinizi geliştirmekte kullanın.

Chirper için yeni şapkalar! CHIRPER. İÇİN. YENİ. ŞAPKALAR. (ayrıca yeni binalar, politikalar ve başarımlar ama ŞAPKALAR!)

NOT: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Cities: Skylines ana oyunu gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.

NOT 2: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCities: Skylines - Mass Transit
To Top