Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Cities: Skylines - Industries Plus

43,27 ₺
SKU
846213
Cities: Skylines - Industries, Industries genişlemesini ve Radio Pack DLC'yi içerir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

Cities: Skylines - Industries, Industries genişlemesini ve Radio Pack DLC'yi içerir.

Cities: Skylines - Industries, bu genişleme ile oyunun daha büyük ve daha anlamlı bir parçası haline geliyor! Oyuncular, endüstriyel alanlarını dört farklı kaynak türü ve benzersiz fabrikalar için tedarik zincirleriyle özelleştirebilirler. İyi yönetilen endüstri alanları düzleşecek ve daha verimli hale gelecektir. Üretim zincirlerinin yanı sıra, posta işlemek için yeni bir şehir servisi var ve kargo havalimanı fabrika mallarının ithalatını ve ihracatını kolaylaştırıyor. BEŞ yeni harita, yeni politikalar, yeni şehir hizmetleri, yeni binalar var!

Temel Özellikler:

  • Ürünlerinizi hasattan işleme, depolama ve üretime kadar takip edin, daha sonra bunları ticari bölgelere veya diğer şehirlere ihraç edin.

  • Endüstri alanı aracıyla bir alan tanımlayın ve üretim zincirini hammadde ekstraksiyonundan son ürüne kadar inşa etmek ve yönetmek için son derece uzmanlaşmış endüstriyel binalar yerleştirin. Endüstri Alanları, işledikleri doğal kaynağa göre dört türe ayrılır: Tarım, Orman, Cevher ve Petrol. Bu alanlar üretim hedeflerine ve personel gereksinimlerine ulaştıkça yükselebilir.

  • Yeni sanayi binaları, Aspiratörler, Depo Tesisleri, İşleme ve Yardımcı Binalar, Endüstriyel Sahne ve Yolları içerir. Gıda, Oyuncak, Mobilya, Araba ve Elektronik gibi benzersiz fabrikalar, lüks ürünler üretmekte ve çok sayıda işçi, su ve elektrik ile endüstrilerinizin girdilerine ihtiyaç duymaktadır.

  • Endüstriyel depolarla trafik ve lojistiği ve kargo havalimanı dahil yeni Kargo Hizmetlerini kullanmak.

  • Posta teslim ve tahsilat hizmetleriyle vatandaşlarınızın refahını arttırın. Post sıralama tesisleri dış bağlantılar ve postaneler arasındaki postayı idare eder ve yeni Post Van ve Kamyon araçları, taşımayı mümkün kılar.

  • Üç Yeni Sanayi Politikası ve İşçi Birliği, Sıralama, Tolls, Wi-Fi, Lojistik, İş Güvenliği ve Otomasyon dahil olmak üzere dört şehir çapında Politika.
  • Doğal kaynaklar, ulaşım seçenekleri ve endüstriyel fırsatlar açısından zengin olan bu yeni haritaların hepsi doğru özelliklere sahip.

NOT: Oynamak için Cities: Skylines gereklidir. Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCities: Skylines - Industries Plus
To Top