Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Chenso Club

205,53 ₺
SKU
72913
Dünyayı kurtarmayı amaçlayan ve büyümekte olan bir dövüşçü grubu, Chenso Club ile tanışın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

AÇIKLAMA

Uzaylı istilacılar her yerde ve herkese saldırıyorlar! Öldüklerindeyse inanılmaz güçlü bir enerji kaynağı olan yaşam güçlerini arkalarında bırakıyorlar! Hiç umut var mı?

Dünyayı kurtarmayı amaçlayan ve büyümekte olan bir dövüşçü grubu, Chenso Club ile tanışın. Güçlenmek için uzaylıların yaşam gücünü kullanarak onları kendi oyunlarında yeniyorlar. Sevimli görünüşleri seni yanıltmasın. Yollarına çıkan her tehdidi, seve seve ve vahşice yok edecekler.

Laboratuvarda geliştirilen güçlü android Blue ile tanış. Bir uzaylı kazası nedeniyle güç çekirdeği aşırı güçlendi ve bu şekilde başlatıldı. Tercih ettiği silahları korkunç elektrikli testeresi ve yok edici derecede büyüleyici tavırlarıdır.

Carmine, kraliyet muhafızlarının iyi eğitimli bir üyesidir ve kralı korumakla görevlendirilmiştir. Sürpriz bir uzaylı saldırısından sonra kalenin kontrolü güçlü bir uzaylı düşmanın eline geçti. Carmine'ın tercih ettiği silah, uzaylı özüyle işlenmiş kocaman bir çekiçtir. En sevdiği aktiviteyse her fırsatta uzaylıları yok etmektir.

Plum'ın en sevdiği hobi çeşitli büyüler kaynatmaktır. Bu fokurtulu karakter gününün büyük kısmını terk edilmiş saat kulesinde geçirir. Bilmediği şeyse başka bir evrenden gelen sinsi canavarların saat kulesine dadandığıdır!

Alice, tehlikeli arazileri keşfetmeyi seven becerikli bir maceracıdır! Konu hasar vermekse Chenso Club'ın en hızlısı odur ve tercih ettiği silah çok işlevli bir kazmadır. Bu çok işlevli alet aynı zamanda kanca olarak da kullanılabilir!

Molly, dünyanın en iyi itfaiyecilerinden biridir. Hiç konuşmayan, gizemli bir karakter olsa da şirinliğine kanma. Menzilli top saldırısı her türlü uzaylı tehdidinin ilerlemesini engeller!

Kahramanlarımız yeni keşfettikleri güçlerini kullanmak için her bahaneyi kullanmaya hazır. Hareketlerinde ustalaşmak, güçlerini arttırmak ve dünyaya Chenso Club'ın gücünü göstermek sana kalmış.

ÖZELLİKLER

  • İki oyun modu (daha fazlası gelecek): Hikâye modunda, çizgi roman kareleriyle anlatılan hikâyede rengârenk dünyalarda güçlü düşmanlarla savaş. Hikâyeyi eşli oyun modunda da oynayabilirsin!
  • Yumruk at, zıpla, kes ve parçala! Kızların hareketlerinde ustalaş, reflekslerinin vitesini arttır ve uzaylıları imha etmek için rastgele oluşturulan aşamalarda savaş.
  • Tek başına ya da arkadaşlarınla oyna: Tek oyunculu modu dene veya eşli oyun modunda ekranı bölerek Chenso kızlarının rekabetçi kişiliklerini keşfet.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewChenso Club
To Top