Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Champions of Anteria Standard Edition

154,00 ₺
SKU
39797
Champions of Anteria Standard Edition sizleri beş şampiyonun güçleri sayesinde düşmanlarınızı yenmeye, krallığı geri almaya davet ediyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Anteria’ya hoş geldiniz. Burası eğer hayal edebileceğiniz her türlü kötülüğü yapmaya hazır düşman birliklerinden oluşan bir akın tarafından köleleştirilmiş olmasaydı, büyüleyici bir krallık olabilirdi.

Bu epik gerçek zamanlı strateji oyunu sizleri beş şampiyonun güçlerini kontrol ederek düşmanlarınızı yenmeye, krallığı geri almaya ve akşam yemeğine vaktinde dönmeye davet ediyor.

Öne çıkan özellikler

Nabız hızlandıran dövüş sistemi: Düşmanlarınız garip sesler çıkartabilir ama bu aptal oldukları anlamına gelmiyor. Bu düşmanları alt etmek iyi bir strateji, doğru taktikler ve beş şampiyonunuzun üçünden oluşan doğru grubu kurmayı gerektiriyor. İyi seçim yapın ve şampiyonlarınızın yeteneklerini bir arada kullanarak lavların arasından yeni çıkmış bir kılıç gibi rakiplerinizi biçip geçin. Yanlış seçim yaparsanız göz açıp kapayana dek canavar yemi olursunuz. İstediğiniz anda oyunu duraklatabilir, taktiklerinizi değiştirebilir ve hiçbir anını kaçırmadığınız aksiyona yeniden dalabilirsiniz.

Büyüleyici bir dünyayı fethedin: Anteria, engin çöllerinden gizemli ormanlara, büyük buzluklardan tropikal ormanlara kadar uzanan büyüleyici dünyasında zafere giden yolu istediğiniz gibi çizmenize olanak sağlıyor. İlerleme haritasında kime, nerede, ne zaman ve nereden saldıracağınızı seçin. Ama unutmayın, yaptıklarınız etrafınızdaki dünyayı an be an etkiliyor ve her hareketinizin bir sonucu mutlaka olacak.

Kan donduran boss savaşlarında kendinizi kanıtlayın: Büyükler, çirkinler ve şampiyonlarınızı un ufak etmek istiyorlar. Onlar Anteria’nın boss’ları ve onları yenmek istiyorsanız doğru stratejiyle şimşek hızında savaşlara girmeniz gerek. Boss’ların öldürücü tuzaklarından kaçınmak için taktiklerinizi değiştirin ve çağlar boyu hatırlanacak zaferler kazanın.

En iyi savaşçıları yaratın: Her görevin ardından kalenize dönüp şehrinizi geliştirin, iksirlerinizi karıştırın, zırh, silah ve ölümcül aletler yapıp şampiyonlarınızı güçlendirin.

Savaştan yıpranmış bir dünyayı kurtarın: Anteria’da ilerledikçe güzel bir diyarın birbirleriyle sürekli savaşan topluluklar yüzünden dizleri üzerine çöktüğünü göreceksiniz. Fakat kahramanlar bu büyülü diyara yeniden barış getirmek içi yükselirken, ölümsüz ordusuyla her yöne saldıran bir büyücüyle de karşılaşmak zorunda kalacaklar.

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewChampions of Anteria Standard Edition
To Top