Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Cattle and crops

89,00 ₺
SKU
857705
Traktör kullanmak eğlencelidir! Kırsal hayatın heyecanını yaşayın ve devasa makinelerle tarlalarınızı geliştirin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Cattle and Crops, detaylara özel önem verilerek tasarlanmış yeni nesil tarım simülasyonudur.

Araçları kendiniz kontrol edin ve gerçekçi sürüş deneyimi yaşayın ya da işi çalışanlarınıza bırakın, geriye yaslanın ve saha balesinin keyfini çıkarın. Son derece ayrıntılı makineler, gerçekçi hasat yöntemleri, orijinal sesler ve otantik bir araç fizik sistemi, çekici bir deneyim sunuyor.

Bir çiftçinin çeşitli günlük yaşamını deneyimleyin. Bir hikâye modu veya serbest oyun arasında seçim yapın. Oyun ayrıca simülasyonu tanımak için ek öğretici görevler sağlar.

Tarlalarınızı geliştirmek veya hasat sırasında size yardımcı olmak için çalışanları işe alın. Görevleri takviminizle devredebilir ve çalışanlarınızın işlerini yapmalarını veya işi kendiniz devralabilirsiniz. Cattle and Crops, işçilerin hasata zarar vermemeye özen gösterdikleri karmaşık bir çalışan sistemi sağlar.

Özellikler

Dinamik Zemin; Toprak sıkışmasını düşük tutmak için sahada gereksiz sürüş yollarından kaçının, böylece bitkileriniz verimi en üst düzeye çıkarmak için köklerini gevşek toprağa yayabilir.

Yaşayan Bitkiler; Bitkilerinize iyi bakın, böylece başlarını asmayın ve tarlalarınızı zenginleştirin. Bitki büyümesi (gerçek BBCH ölçeğini kullanarak) nem, pH değeri, sıcaklık, güneş saatleri, NPK gübre ve hastalıklar gibi çoklu toprak özelliklerine dayanır.

Dinamik Hava Sistemi; Hasatı doğru zamanda toplayın ve yağmur yağarken çamurda sıkışmamaya çalışın.

Cattle and Crops, CLAAS, Köckerling, Lemken, Mercedes-Benz ve çok daha fazlası gibi bir dizi büyük, iyi bilinen endüstri markası sunmaktadır. Oyunu kendi araçlarınız, aletleriniz ve haritalarınızla genişletin. Size bunun için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlıyoruz.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCattle and crops
To Top