Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Catherine Classic

199,30 ₺
SKU
51312
Yapması zor bir seçim olan Vincent olarak sevginin zevklerini ve dehşetlerini keşfedin: uzun süredir sevgilisi olan Katherine ile evlenin ya da yanında uyandığı inanılmaz sarışına geçin - adı Catherine!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yapması zor bir seçim olan Vincent olarak sevginin zevklerini ve dehşetlerini keşfedin: uzun süredir sevgilisi olan Katherine ile evlenin ya da yanında uyandığı inanılmaz sarışına geçin - adı Catherine! Ama dikkat et! Yanlış seçimi yaparsan sonunda ölebilirsin. Özgür irade temalarını, ilişkilerin hassas doğasını ve yaptığımız seçimleri derinlemesine inceleyen bu aksiyon-macera-bulmaca oyunu, başka hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim.

Persona serisine hayat veren ATLUS all-star ekibinden ve anime filmleri 'Memories' ve 'Tekkon Kinkreet Black & White' ile tanınan Studio 4 ° C animasyonundan Catherine Classic, şık sunum ve tasarımda bir şaheser.

Özellikler

Vincent’ın kalbi iki kadın arasında parçalanır. Bir tarafta Vincent'la bir gün evlenmek isteyen kız Katherine oturuyor. Öte yandan, birdenbire ortaya çıkan Catherine. İkisi de kalbini ve ruhunu çekiyor… Hikaye pek çok yol alabilir ve bu romantik korku masalının sonucu hayal bile edilemeyecek yerlere gidebilir.

Kabus Bulmacaları

Bir yol oluşturmak için blokları hareket ettirin ve sizi kovalayan canavarlardan kaçarken kabus gibi bir kuleye tırmanın. En düşük blok seviyeleri zaman geçtikçe düşer. Sürekli hareket etmiyorsan, onlarla birlikte düşeceksin. Kaybedecek zaman yok!

Ortam her gece değişir, yükseldikçe göklere yükselir. Vincent ne kadar çok aşamanın üstesinden gelirse, ilerleme için gereken stratejiler o kadar karmaşık hale gelecektir.

Çeşitli engeller Vincent'ın yolunu engeller. Bazı bloklar tuzaklardır ve dikkatsiz dağcıları şişirmek için beklemektedir. Diğerleri patlayarak etraflarındaki her şeye zarar verir. Kabustaki koyunlar da sabaha kadar hayatta kalmak için çaresizdir. Yolunuza çıkacaklar, bloklarınızı dağıtacaklar veya hatta sizi itmeye çalışacaklar. Zirveye ulaşmak istiyorsanız, zekanıza ve koyunların üstesinden gelebilecek, tehlikeleri ortadan kaldırabilecek veya yeni yollar yaratabilecek garip öğelerin yardımına ihtiyacınız olacak!


Üç Oyun Modu

Vincent'ın Golden Playhouse'da aşk, şehvet ve kendi kaderini tayinle ilgili kıvrımlı hikayesini oynayın.
Babel'de kulenin yüksek skorlu, tek oyunculu veya yerel kooperatif mücadelelerine katılın.
Kolezyum'da kimin daha iyi tırmanıcı olduğunu belirlemek için yerel çok oyunculu diğer oyuncularla yüzleşin.


PC için geliştirildi

Catherine Classic, artık modern PC'ler için geliştirilmiş olan ATLUS'un benzersiz klasik aksiyon bilinmezinin orijinal versiyonunu PC'ye getiriyor.

  • Japonca Seslendirme Batı'da ilk kez mevcut
  • 4K çözünürlükler
  • Kilidi açılmış kare hızı
  • Özelleştirilebilir klavye ve fare kontrolleri

Aşk bitti mi? Zirveye tırmanın ya da çalışırken ölün.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

Bu Oyun her yaşa uygun olmayan içerik içerebilir: Kan, Kısmi Çıplaklık, Cinsel Temalar, Sert Dil, Alkol Kullanımı, Şiddet.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCatherine Classic
To Top