Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

162,47 ₺
SKU
807807
Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition, Castlevania mitolojisinin karanlık ve canlı bir hayalidir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Ultimate Edition Bu yeni DLC seviyeleri, KONAMI'nin ölüm, ihanet ve kurtuluş hikayesine - insanlığı yok etme niyetinde olan 'Unutulan Bir' ve sadece onunla hedefi arasında duran Gabriel'in çarpıcı bir finalini sunuyor ...

Oyun hakkında

Castlevania: Lords of Shadow Reverie - DLC: Gabriel son zamanlarda öldürülen vampir kraliçesinin el kıza yardımcı olmak istiyor Reverie, oyunun iklim kale ayarına dönmek için işaretler. Karşıdan yükleme üç aşamalı olarak gerçekleştiriliyor ve tamamlanan Reverie'den sonra gelen Direnclik - DLC: Resurrection oyunun arsasını nefes kesen bir bükülme sunuyor ve hem Gabriel'in hem de Belmont klanının kaderini açıklıyor. Gabriel, yalnızca eski zincirlerini kopmuş olan 'Unutulmuş Olan' olarak bilinen kötü bir ibliyle savaşmalı. Oyun hakkında Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition, Castlevania'nın tam baskısıdır: Lords of Shadow, Castlevania mitolojisinin karanlık ve canlı bir hayalidir. Günün sonu ve haksız yere yaratılan güçler Dünya'yı izole ediyor. Dünyanın göklerle ittifak karanlık ve kötü niyetli bir güç tarafından tehdit edildi - gizemli Gölgeler Efendisi. Bu parçalanmış arazinin karşısında, ölülerin ruhları barışı bulamayan dolaşıyor, kötülük yaratıkları kaosa neden oluyor ve canlılar üzerinde ölüme neden oluyor. Gabriel Belmont, masumları doğaüstü karşı savunan ve koruyan kutsal şövalyelerin seçkin bir grubu olan Işık Kardeşliği üyesidir. Sevgili karısı, karanlığın kötü güçleri tarafından vahşice öldürüldü ve ruhu sonsuza kadar sıkıştı. Ne yaşıyor ne de ölü, tehlikedeki şeyin korkunç gerçekliğini anlıyor ve Gabriel'i kaderine yönlendiriyor - ve umarım dünyaya kurtuluş. Temel Özellikler MercurySteam - Climax Studios tarafından geliştirilmiştir.

Castlevania üzerinden oyna: Lords of Shadow - Ultimate Edition, şimdi PC'de. Tam oyunun yanı sıra Reverie ve Resurrection bonus içeriğinin tadını çıkarın! Gabriel, Robert Carlyle OBE'nin (Bir Zamanlar, 28 Hafta Sonra, Trainspotting, Tam Monty ve Stargate Universe) ve Sir Patrick Stewart'ın seslendirdiği (X-Men, Star Trek: Yeni Nesil) gizemli Zobek olarak gösteriyor. Natasha McElhone (Diğer Boleyn Kız, Californication, Truman Show) ve Jason Isaacs (Black Hawk Down, The Patriot, Harry Potter serisi) yetenekleri yuvarladı. Geliştirilmiş Yüksek Çözünürlüklü Grafikler, saniyede 60 kareye (önerilen spesifikasyon), Bulut tasarrufiyle Buhar yoluyla Başarı entegrasyonu ve Tam Oyun Kumandası kontrolü için Büyük Resim desteği gibi yeni eklenen oyun özelliklerinin tadını çıkarın. Eyefinity teknolojisi ve Crossfire ™ gibi AMD özelliklerini desteklemekle birlikte Nvidia SLI teknolojisi desteği. Brezilya-Portekizce dil desteği şimdi dahil. Kendinizi alternatif Lords of Shadow zaman çizelgesine sokun, klasik karakterlerle tanışın ve teğet yan hikayeler yaşayın. Gabriel'in en büyük kaderini keşfedin. Combat Cross'un çok işlevli silahını kullanarak engelleri aşın ve bu genişleyen macerada platformlama becerilerini geliştirin. Çöküşleri tersine çevirin, dik katlı duvarlara tırmanın, uçurumları aşağıya çekin, yolunuza uzanan her şeyi tutun ve çekin! Başarı şansınızı artıracak yeni öğelerin kilidini açan dolambaçlı bulmacaları çözün. Neyi bulamayacağınızı asla bilemeyeceğiniz gibi hiçbir taş bırakmayın. Titan Savaşları: Tamamen dünya ortamlarına ölçeklenen ve ilerleme için özel saldırıların ve kurnazlığın gerekli olduğu muazzam düşmanlarını kullanın. Hançerler ve kutsal su gibi ikincil silahları kullanın ve düşmanlarınızı serbest bırakmak için zengin saldırılar için hafif ve karanlık büyülerle birleştirin. Güç bir fiyata geldiğinde büyülerinizi yönetin! Gotik kalıntıları, karanlık kaleleri, eski ormanı ve donmuş çöp toplarını keşfedin.

Gabriel'e yardım etmek için birçok güzergah ve gizli gizli yerleri araştırmak için bütün dünyayı keşfedin.

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCastlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition
To Top