Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Carnival Games

279,00 ₺
SKU
861853
Ailenizi veya arkadaşlarınızı çağırın, Carnival Games ile çeşit çeşit mini oyunlarda birlikte mücadele edin!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Carnival Games eğlenceyi tüm aileye getiriyor! Çok sevilen ve yepyeni mini oyunları tek pakette sunan Carnival Games herkes için ve ister tek kişi ister dört kişiye kadar çok oyunculu oynanabiliyor. Beyzbol atışları yapın, pastaları üst üste dizin e atınızı bitiş çizgisine ulaştırın. Toplam 20 mini oyun sizin ve arkadaşlarınızın içindeki kazanma arzusunu ortaya çıkaracak!

Öne çıkan özellikler

Herkes için çeşitli ve eğlenceli karnaval oyunları: Tıpkı gerçek bir panayır gibi Carnival Games tekrar tekrar oynayabileceğiniz heyecanlı mini oyunlarla dolu. Basket atışı ve korkunç palyaçoları alt etme gibi klasik mini oyunların yanına uçan drone yarışı ve kozmik bowling de ekleniyor. Toplam 20 oyunla Carnival Games herkes için harika zaman demek.

 

Çok oyunculu bir parti: Ailenizi ve arkadaşlarınızı çağırın ve Carnival Games partisi yapın. 4 kişi aynı ortamda oynayabilir ve 20 karnaval mini oyununun heyecanını ve mücadele hissini birlikte yaşayabilir.

 

Oynayın, kazanın, ödül alın: Oyunlar oynayın, biletler kazanın ve bu biletleri karnavaldaki misafir karakterlerinize kıyafetler almak için kullanın. Onları kendi tarzınıza benzetin veya çılgın kıyafetlerle uçabildiğiniz kadar uçun.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCarnival Games
To Top