Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Call of Duty 2 (Mac)

Özel Fiyat 24,50 ₺ Normal fiyat 49,00 ₺
SKU
792428
Call of Duty 2, destansı İkinci Dünya Savaşı çatışmalarında birlikte savaşan askerlerin gözünden şiddet ve kaosu yeniden tanımlıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Call of Duty 2, sıradan askerlerin efsanevi DS2 çatışmalarında gördüklerini, savaşın tüm kaosu ve yoğunluğu içinde sinematik bir şekilde yeniden tanımlıyor. 2003 yılının 80'den fazla Yılın Oyunu ödülünü kazanmış Call of Duty oyununun devamı olan Call of Duty 2, daha geniş, daha güçlü ve daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi savaşları, COD 2 motorunun göz alıcı görselleri sayesinde sunuyor.

Dünyanın 1 numaralı DS2 oyunu tasarım takımı tamemen yeni ve etkileyici bir deneyimle geri dönüyor 
Infinity Ward, ödül sahibi Call of Duty'nin yapımcıları. COD2 motoru, emsalsiz yapay zeka ve seçime dayalı oyun tasarımı ve tamamen yeni, eşi görülmemiş yeniliklerle bezeli, göz alıcı gerçeklikte grafiklerle desteklenen kesintisiz oynanış. Çok güzel hazırlanmış kor, yağmur, sis ve duman efektleri, dinamik ışıklandırma ve gölgelerle birleşerek, bugüne kadar yapılmış en iyi DS2 shooterını ortaya çıkarır.
 
Yüzleşecek yeni düşmanlar ve yeni anlaşmazlıklar 
 
Call of Duty 2, daha büyük savaşlar, daha fazla tank, asker ve patlamaları ekrana daha büyük bir perspektiften ve Avrupa Sahnesinden daha geniş bir alanda sunuyor. The Desert Fox ile Kuzey Afrika'nın kavurucu kumları üzerinde uçarken, bir yandan da tanklarla çölde çarpışmaya devam edin.
 
Roket destekli kavrama kancalarını kullanan Army Ranger ekibinizi kullanarak Pointe du Hoc tepelerini ele geçirin ve acımasız Alman karşı saldırılarına karşı koruyun; savaşın parçaladığı Rusya'da bir tank avcısı olarak görev yapın.
 
Ekibinize daha önce olmadığı kadar çok güvenin
 
Etrafınız, çevrede olan bitenden haberdar ve değişen durumlarda sizi tamamen yeni savaş konuşma sistemini kullanarak uyaran bir çok Müttefik askerle çevrili. Düşman ateşini üzerlerine çekerler, sizi korumaya çalışırlar, siperleri ve hareketli tankları kendilerini korumak için kullanırlar ve sizi gelen düşman askerleriyle ateşlerine karşı uyarırlar.
 
Seçim bazlı oyun şekli 
 
Görevleri kendinize uyacak şekilde oynayın. İlk önce keskin nişancı mı yoksa tank kumandanı mı olmak istiyorsunuz? Seçim sizin. Açık sonlu savaş alanları, taktiklerinizi belirlemenize ve görevleri ne şekilde sonuçlandıracağınıza karar vermenize imkan tanır.
 
Multiplayer Cehennemi
 
Popüler Call of Duty multiplayer modları üzerine kurulu yoğun Axis-Allies takım bazlı multiplayer aksiyonu için online olun.
 
NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewCall of Duty 2 (Mac)
To Top