Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Bully: Scholarship Edition

24,00 ₺
SKU
33046
New England bölgesindeki Bullworth Akademisi'nde geçen Bully: Scholarship Edition, ergenliğin münasebetsizliğini ve şamatasını yaşayan 15 yaşındaki haylaz Jimmy Hopkins'in öyküsünü anlatıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bully: Scholarship Edition New England'daki kurmaca yatılı okul Bullwoth Akademisinde geçiyor ve ergenliğinin en tuhaf ve eğlenceli dönemini yaşayan 15 yaşındaki haylaz Jimmy Hopkins'in hikayesini anlatıyor. Yakantopta tam yerinden vur, alt sınıflarla dalganı geç, ineklere koruyucu ol, kızı öp ve sonunda civarın en berbat okulunda hiyerarşi basamaklarını tırman.

26 orijinal şarkıdan oluşan soundtrack albümünün tamamını da içeriyor.

Satın alıp indirdikten sonra soundtrack albümünü şuradaki Steam klasörüne taşıyabilirsin:

[Steam\steamapps\common\bully scholarship edition\Bully Original Soundtrack].
Steam klasörü genellikle C:\Program Files\Steam konumunda bulunur.

NOT: Kurulum ve aktivasyon için Rockstar Games Launcher ve , girişi yapmak için Rockstar Social Club hesabı gerekir. İnternet bağlantısı gerektirir.

rockstargames.com/eula adresinde bulunan lisansı kabul etmeniz gerekir. Kişiye özel, açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerikler, hizmetler veya işlevler gibi ayrıcalıklı özelliklere erişim devredilemez ve tek kullanımlık şifre, ilave ücret ve/veya kullanıcı hesabı oluşturmayı (+13) gerektirebilir. EULA'nın, Yasal Hükümlerin veya başka kuralların ihlali halinde oyuna veya çevrimiçi kullanıcı hesabına erişim engellenebilir. Bu özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirebilir, tüm kullanıcılar için mevcut olmayabilir, ve 30 gün öncesinden bildirilmek şartıyla erişim sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı şartlar altında sunulabilir.

Bu oyun bütünüyle hayal ürünüdür; gerçek kişi ve olaylarla hiçbir ilgisi yoktur. Bu oyunun geliştirici ve yayıncıları, oyunda yer alan eylemlerin gerçek hayatta yapılmasını hiçbir koşulda özendirmez, hoş görmez ve onaylamaz. Oyunun izinsiz kopyalanması, tersine tasarıma uğratılması, yayımlanması, halka açık gösterimi, kiralanması, para karşılığı oynatılması, veya kopyalama korumasının kırılması kesin bir şekilde yasaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBully: Scholarship Edition
To Top