Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Bravery and Greed

189,00 ₺
SKU
867099
Bravery and Greed, dört oyunculu beat 'em up, roguelite, zindan kavgacısı türlerinde bir oyundur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bravery and Greed, dört oyunculu beat 'em up, roguelite, zindan kavgacısı türlerinde bir oyundur. Dört sınıftan birini seç, derin sağlam bir savaş sistemine katıl ve yerel, çevrimiçi veya ikisinin de olduğu oyunda arkadaşlarınla iş birliği veya rekabetçi modları oyna. Zengin ol ya da denerken öl!

Derin Sağlam Savaş Sistemi

Güçlü bir Amazon, cesur bir Savaşçı, çevik bir Haydut veya sıra dışı bir Büyücü (güvenilir element çağrısına sahip) olarak oynaman fark etmeksizin her sınıf, geniş bir güçlü kombo hareket setine sahiptir. Siper al, kaçın, aynı anda birden çok görevin üstesinden gel ve daha güçlü düşmanlara, elebaşlarına ve hatta arkadaşlarına karşı üstünlük sağlamak için yıkıcı özel hamleleri ortaya çıkar.

Özelleştirilebilir Karakter Seçimleri

Sınıf seçiminin yanı sıra karakterinin gerekli becerilerini değiştiren anlık kararlar vermen gerekecek. Kaos, Düzen, Karanlık ve Yaşam yönlerine odaklanan beceri ağaçları, sana beceri güçlendirmeleri ve özel yetenekler verirken sayısız ekipman düşüşü, her oyunu çok sayıda seçenekle eşsiz kılar.

PvE & PvP Çeşitleri

Gökyüzü Hisarına giden rün arayışında biyomlarla ve elebaşlarıyla mücadele ederken Macera Modunda çeşitli heyecan verici ortamları keşfet. Arkadaşlarınla takım kur ve zorlu Sürü Modunda düşman dalgalarına karşı savaş ya da arena tabanlı takım PvP modu veya herkes için ücretsiz mod ile öfkeni dindir.

Hırsın Sonu Yoktur

Bravery and Greed'de altın ile seviye yükselerek harika içeriğin ve oyun değiştirici güçlendirmelerin kilidini kalıcı olarak açabilirsin. Hırslı bir şekilde madeni paraları kap ve sandıkları yağmala, müttefikleri yeniden canlandırırken altın keselerini çal veya destansı bir karşılaşmanın ardından koşup ganimetleri kapan ilk kişi ol, zengin ol ya da denerken öl!

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBravery and Greed
To Top