Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep

18,00 ₺
SKU
32731
Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep sana haz dolu bir aksiyon ve destansı bir intikam sunuyor. İskeletler, orklar, ejderhalar ve daha fazlasıyla savaşırken karanlık ve sürekli değişen kaleler, zindanlar ve sihirli ormanlar dünyasında seyahat edin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep oyununda büyücüler ve Crumpets seni bekliyor! Tiny Tina destansı intikam ve kefaret arayışında eski ve yeni kasa avcılarına katılın.

Tiny Tina'nın Borderlands tarihinin en büyük ve en ilham verici eklenti içeriği olan Dragon Keep'e Saldırısı, Tiny Tina'nın bir "Bunkers & Badasses" oyununda Bunker Master rolünü üstlenmesiyle oyun içinde oyun içeriyor.

İskeletler, orklar, ejderhalar ve daha fazlasıyla savaşırken karanlık ve sürekli değişen kaleler, zindanlar ve sihirli ormanlar dünyasında seyahat edin.

Yeni ve şaşırtıcı ganimetler kazanmak için içgörü istatistiklerinizi yuvarlarken yan görevleri keşfedin ve bilmeceleri yanıtlayın. Kraliçeyi kurtarmak ve dünyaya bir kez daha barış ve düzeni sağlamak için arkadaşlarınızla katılın.

Lütfen unutmayın: Oynamak için Eklenti İçeriği, Borderlands®2 gereklidir. Bu içerik Season Pass'in bir parçasıdır ve yayınlandıktan sonra oyun içinde Borderlands 2 Season Pass satın alanlara sunulacaktır.

Bu ürünün kullanımı, aşağıdaki üçüncü taraf son kullanıcı lisans sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir: http://www.take2games.com/eula/

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBorderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep
To Top