Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Bloodstained Ritual of the Night

401,56 ₺
SKU
852578

Bloodstained: Ritual of the Night, Koji Igarashi'nin keşif odaklı, iki boyutlu bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bloodstained, Metroidvania türünden tanıdığınız ve sevdiğiniz en iyi özelliklerin hepsini tek bir içerik dolu oyunda toplayan, bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Bir simyacının laneti tarafından vücudunu yavaşça kristalize eden bir yetim olan Miriam, kendisini ve aslında tüm insanlığı kurtarmak için, vücudu ve zihni kristal olan eski arkadaşı Gebel tarafından çağrılan şeytani istila edilmiş bir kalede savaşmalıdır.

Özellikler

  • Tam bir canlı orkestra topluluğu tarafından gerçekleştirilen tür ve sanayi ustalarından Michiru Yamane’nin bestelediği oyun müziği.
  • "Igavania" türü oyunlarının yaratıcısı Koji Igarashi'nin gotik karanlık fantazi tarzında zengin ve yeni bir hikâyenin yanı sıra bağımlılık yaratan sıkı ve tatmin edici bir oyun.
  • Hikâye kesiş sahneleri ve NPC etkileşimleri, David Hayter, Ray Chase ve Erica Lindbeck gibi aktörler de dahil olmak üzere, yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosunun rol aldığı seslendirme.
  • İkisi henüz açıklanmayan üç oynanabilir karakter ...
  • Kelimenin tam anlamıyla yükseltmek, seviye yukarı ve görsel olarak özelleştirebileceğiniz onlarca silah ve büyü.
  • Güzel 2.5B grafikler: 2B oyun ortamında çok fazla sevgi ve özenle hazırlanmış 3B modeller. Bu, "normal" 2B'nin yapamayacağı pek çok harika numara anlamına geliyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBloodstained Ritual of the Night
To Top