Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Beyond: Two Souls

70,00 ₺
SKU
861665
Gizemli ve çok güçlü bir varlıkla doğaüstü bir bağlantısı bulunan Jodie'nin olağandışı hayatını yaptığınız seçimlerle şekillendirin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

AAA seviyesinde yetenek ve hikâye anlatımı size daha önce yaşamadığınız bir video oyunu tecrübesi sunuyor.

Olağandışı bir hayat yaşayın: Tek hayat, iki ruh

Ellen Page ve Willem Dafoe’nun birinci sınıf oyunculuklarıyla süslü benzersiz bir psikolojik/aksiyon/gerilim olan Beyond: Two Souls sizi Jodie Holmes rolüne sokarak heyecan dolu bir dünya turuna çıkarıyor.

Gizemli ve çok güçlü bir varlıkla bağlantılı bir şekilde doğan Jodie, farklı biri.

Çıktığı kim olduğunu keşfetme yolculuğunda olağandışı zorluklar, tehlikeler ve kalp yaralayan kayıplar yaşayan Jodie’nin kaderini sizin seçimleriniz belirleyecek.

Aiden ismindeki doğaüstü varlıkla bağlantısı bulunan bir şekilde doğan Jodie’nin hayatını yaşayın, seçimlerinizle ve eylemlerinizle aksiyon dolu bir hikâye yaratın.

Jodie ve Aiden’la oynayarak muazzam fiziksel ve psikolojik zorlukların üstesinden gelin ve …öte tarafta sizi nelerin beklediğini anlamaya çalışın.

“Advanced Experiments” ile yeteneklerinizi sınayın

PlayStation’a çıkan DLC görevi bu PC versiyonuna dâhil. Tüm oyun iki zorluk modunda ve Solo veya Duo modlarında oynanabilir durumda.

Hikâyeyi nasıl isterseniz öyle oynayın

Sinematik mi kronolojik sıra mı? Hikâyeyi nasıl deneyimlemek istediğinizi seçin ve hatta iki karakteri, Jodie ve Aiden’ı iki kontrolcüyle yöneterek yerel co-op modunda oynayın. Nasıl oynamak istediğiniz size kalmış.

PC için optimize edildi

Beyond: Two Souls, PC’ye göz kamaştırıcı bir görsellik, 4K çözünürlük, 21:9 geniş ekran desteği ve 60 fps’yle geldi.

Not: Aktivasyon anahtarı bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBeyond: Two Souls
To Top