Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Beyond Good & Evil

22,49 ₺
SKU
38797
Beyond Good & Evil' dekorkunç bir hükümet komplosuna yol açan şok edici kanıtları keşfedin ve kötülüklerle savaşın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Yüzyıllar boyunca Hyllis gezegeni amansız bir uzaylı ırkı tarafından bombalandı. Hükümetin işgalcileri kovamamasından şüphelenen Jade adlı asi bir eylem muhabiri gerçeği yakalamak için yola çıktı. Kamerası, dai-jo personeli ve şiddetli kararlılığıyla donanmış, korkunç bir hükümet komplosuna yol açan şok edici kanıtları keşfediyor ve muhtemelen anlayamayacağı bir kötülükle savaşmak zorunda kalıyor.

İsyan'a Katılın

Eylem muhabiri Jade olarak, bir yeraltı direniş grubuna katılın ve hükümetinizin sırlarını gizlilik, güç ve zekâ kullanarak ortaya çıkarın. Halkınız gerçeği öğrenene kadar hiçbir şeyden vazgeçmeyin.

Komployu Ortaya Çıkarın

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve gerçeği ortaya çıkarmanın özgürlüğü geri getirmenin tek umudu olduğu, aldatma dolu fütüristik bir dünyaya girin.

Her Şeye Hazırlanın

Yenilikçi oyun yaratıcısı Michel Ancel'in zihninden bu büyüleyici dünyada herhangi bir engel için kendinizi destekleyin.

Birleşik Biz Mücadele

Jade'in cezalandırıcı dai-jo personel teknikleriyle komplo güçlerine karşı savaşın. Müttefik direniş savaşçıları ile inanılmaz tag-team dövüş kombinasyonlarında ustalaşın.

NOT: Bu ürünü etkinleştirmek, indirmek ve kullanmak için Uplay hesabı ve internet bağlantısı gerekir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBeyond Good & Evil
To Top