Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Beat Cop

24,00 ₺
SKU
48750

New York'taki 80'lerin polis şovlarından esinlenen retro, piksel sanat tarzı bir macera. Sen Jack Kelly'sin ve cinayetten suçlandın. Şimdi düzenli bir dövüş polisi olarak bunu kim yapmanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

New York, bir şehirden çok bir canavar gibi. En karanlık köşelerini keşfedin ve bir cinayet için çerçevelenmiş eski bir dedektif olan Jack Kelly olarak sırlarını açığa çıkarın. Eski dostlar tarafından bozulmuş ve unutulmuş, bu korkunç pisliğin arkasındaki gerçeği bulmak için son şansınız. Mesele şu ki, yeni patronunuz size berbat davranıyor, karınız paranızı emiyor ve yerel mafya peşinize düşüyor. Sanırım, Brooklyn'in ortasında burada işlerin karmaşık olduğunu söyleyebilirdiniz. Oh, ve bilet yazmayı, yayalara böyle kınamalarını unutma. Sonuçta sen bir dövüş polisin.

Beat Cop Özellikleri

Birden fazla sona sahip bir hikaye

Biri seni çerçevelemişti ve hiç kimse bu konuda bir sıçan kıçını vermiyor. Bu şehirdeki bütün taşları çevir ve kimin yaptığını bul. Ne kadar ileri bulursanız bulduğunuz daha fazla eksik bulmacayı araştırır, ancak dikkatli olun. Bazı şeyler asla gün ışığına çıkarılmamalıdır.

80'lerin polis şovları

Polis filmlerinin kahramanlarından biri olmayı hiç hayal ettiniz mi? Elbette yaptınız, hepimiz gibi. Şimdi bir şansın var! Sonny Crocket'tan daha seksi ve Kirli Harry'den daha sert ol. Esprili geri dönüşler işe yaramazsa, her zaman eski okul kıçını tekmeleyebilirsin. Sonuçta 80’lerde!

Kara Mizah

Alaycı ol. Kasvetli ol. Ne istersen ol. Bu dünyada gülebileceğin binlerce şey var, hatta daha fazla yapmamalısın, ama kimin umurunda. Dışarıda orman var ve bazen stresi serbest bırakmak için bir şeye ihtiyacınız var.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBeat Cop
To Top