Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Batora: Lost Haven

199,00 ₺
SKU
867007
Bu gezegenler arası aksiyon RYO’da dünyayı Dünya'yı kurtarmak için destansı bir maceraya çık. Oldukça çeşitli eşsiz düşmanların üstesinden gelmek amacıyla Güneş'in ve Ay'ın kadim güçlerini dizginle, bulmacaları çöz ve ilginç hikâyelerin, halkların ve gizemlerin bulunduğu büyüleyici dünyaları keşfet
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Batora: Lost Haven; zengin, seçim odaklı bir hikâyeye sahip bir gezegenler arası aksiyon-macera RYO’dur.

Avril, öne çıkıp kahraman olması gerekeceğini hiç düşünmezdi ama gizemli ve yıkıcı bir olaydan sonra dünyası altüst oldu. Yaşadığı gezegenin yıkımın eşiğine gelmesiyle birlikte Avril'e olağanüstü güçler bahşedildi ve kadim sırları açığa çıkarıp hayatını değiştirecek kararlarla yüzleşmek üzere evreni dolaşması gerekti.

Batora: Lost Haven®'da oldukça çeşitli eşsiz uzaylı gezegenlerini ziyaret edip ahlaki kuralların belirsiz olduğu, doğru ile yanlış arasındaki çizginin acımasız bir şekilde ince olduğu bir galaksiyi keşfedersin. Yolculuğun sırasında farklı savaş tarzlarında ustalaşıp ölümcül rakipleri yenmek için Avril'in eşsiz yeteneklerini dizginlemen, karmaşık bulmacaları çözmen ve ilginç uzaylı sakinlerden görevler alman gerekir. Yaptığın her seçim, yolculuğunu şekillendirir ve nihai görevin olan Kayıp Sığınağına yeniden kavuşmayı nasıl gerçekleştireceğini belirler."

Özellikleri

AKSİYON DOLU, GEZEGENLER ARASI MACERA → Uzaylı gezegenlerini keşfetmek üzere fantastik bir yolculuğa katılarak çok çeşitli eşsiz varlıklarla tanışıp galaksinin sırlarını açığa çıkar.

EŞSİZ KUTUP DEĞİŞTİRME MEKANİĞİ → Ödüllendirici çevresel zorlukların üstesinden gelip ölümcül düşmanları yok etmek için Güneş'in ve Ay'ın ikili güçlerini dizginle.

BİRDEN ÇOK SONLU, ÇEŞİTLENEN HİKÂYE → Seçimlerin, evrenin ve içinde yaşayanların kaderini belirler. Eylemlerini iyi düşün ve Writers Guild ödüllü bir ekip tarafından hazırlanan destansı bir gezegenler arası hikâyede yolunu çiz.

YÜKSEK TEMPOLU, ÇOK KATMANLI SAVAŞ → Fantastik yaratıklara ve esrarengiz rakiplere karşı yürütülen coşkulu savaşlarda zihninin ve bedeninin gücünü kullan...

KARMAŞIK BULMACALARI ÇÖZME → Sıra dışı mücadelelerin üstesinden gelmek için zihnini ve bedenini sına!

RETRO BİLİM KURGU SANAT TARZI → 1950'lerin retro bilim kurgusundan ilham alan el çizimi görselleri içeren renkli ve çeşitli uzaylı ortamlarını keşfet.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewBatora: Lost Haven
To Top