Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Assassin's Creed Syndicate - Season Pass

135,00 ₺
SKU
38208
Assassin's Creed: Syndicate - Season Pass ile çok sayıda yeni göreve ve çeşitli ek avantajlara sahip olun!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
Assassin’s Creed: Syndicate - Season Pass ile çeşitli ek içeriklere özel avantajlara sahip olabilirsiniz:

  • Jack The Ripper genişleme paketi: Londra’nın en ünlü seri katili Karındeşen Jack’in izini sürün
  • Özel A Long Night görevi
  • İki en üst seviye ekipman ve silah seti
  • The Last Maharaja görev paketi
  • Kalıcı tecrübe puanı artışı
  • Ek oyun içi içerik satın almak için kullanabileceğiniz 500 Helix Credit
  • Streets of London oynanış paketi
Yıl 1868… Londra… Endüstri Devrimi’nin kalbinde yeraltı organizasyonunuza liderlik edin ve ayrıcalıklı olmayanlara, ilerleme adı altında onları ezenlerle mücadele etmeleri için ilham kaynağı olun.

Öne Çıkan Özellikler

Adaletin savunucusu: Genç ve vurdumduymaz bir Assassin olan Jacob Frye olarak oynayın ve yeteneklerinizi ezilenlere yardım etmek için kullanın. Fabrikalarda köle gibi kullanılan çocukları özgür bırakmaktan düşman gemilerinden değerli bilgiler çalmaya, Londra’nın caddelerine adaleti geri getirme amacınızın önünde hiçbir şey duramayacak.

Londra’nın yeraltını komuta edin: Londra’yı halkına iade edebilmek için bir orduya ihtiyacınız var. Bir çete lideri olarak başkenti Templar’ların ellerinden geri almak adına merkezinizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini kendi tarafınıza çekin.

Yeni, dinamik dövüş sistemi: Assassin’s Creed: Syndicate’te aksiyon son derece hızlı ve son derece vahşi. Bir dövüş uzmanı olarak düşmanlarınızı alt etmek için çoklu suikast tekniklerinizi ve karşı saldırılarınızı kullanın.

Yeni bir ulaşım çağı: Yollarını dolduran taşıtlar sayesinde Londra’nın görünümü sürekli değişiyor. Hedefinizi yakalamak için taşıtlar sürün, yüksek hızla giden trenlerin üzerinde epik dövüşlere girmek için parkur yeteneklerinizi kullanın veya yolunuza Thames Nehri’ndeki gemiler arasında devam edin.

Büyük bir açık dünya: Endüstri Devrimi’nin zirvesindeki şehirde yol alın ve önemli tarihi kişiliklerle tanışın. Westminster’dan Whitechapel’e kladar Darwin, Dickens, Kraliçe Victoria ve çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız.
 
​NOT: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Assassin’s Creed: Syndicate ana oyunu gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.

NOT 2: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAssassin's Creed Syndicate - Season Pass
To Top